| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.124 | 6.05 | 23.00 | 1.002 | 1.072 | 4.80 |
(-1.5) 2.22 |
(+1.5) 1.58 |
(2.0) 1.87 |
(2.0) 1.79 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(44)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(30)
|
Halvlegsmarkeder
(51)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder
1.124
|
|
Uafgjort (Draw)
6.05
|
|
Kyoto Sanga FC Vinder
23.00
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.002
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder Eller Kyoto Sanga FC Vinder
1.072
|
|
Kyoto Sanga FC Vinder Eller uafgjort (draw)
4.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Sanfrecce Hiroshima FC | Uafgjort (Draw) | Kyoto Sanga FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.78
|
(1 - 1)
6.20
|
(1 - 2)
27.00
|
|
(2 - 0)
3.34
|
(2 - 2)
31.00
|
|
|
(2 - 1)
8.00
|
||
|
(3 - 0)
8.00
|
||
|
(3 - 1)
18.75
|
||
|
(3 - 2)
61.00
|
||
|
(4 - 0)
26.00
|
||
|
(4 - 1)
51.00
|
||
|
(5 - 0)
71.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Sanfrecce Hiroshima FC | Kyoto Sanga FC |
|---|---|
|
(-2.5)
5.85
|
(+2.5)
1.078
|
|
(-2.0)
4.45
|
(+2.0)
1.146
|
|
(-1.5)
2.22
|
(+1.5)
1.58
|
|
(-1.0)
1.31
|
(+1.0)
2.98
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.76
|
(1.5)
1.34
|
|
(2.0)
1.87
|
(2.0)
1.79
|
|
(2.5)
1.37
|
(2.5)
2.65
|
|
(3.0)
1.084
|
(3.0)
5.40
|
|
(3.5)
1.048
|
(3.5)
6.55
|
| Ulige | Lige |
| 1.67 | 2.02 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sanfrecce Hiroshima FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.96
|
(1.5)
1.71
|
|
(2.0)
1.30
|
(2.0)
3.02
|
|
(2.5)
1.133
|
(2.5)
4.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.52 | 2.30 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kyoto Sanga FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.38
|
(0.5)
2.69
|
|
(1.0)
1.019
|
(1.0)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 3.20 | 1.28 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Kyoto Sanga FC Scorer | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer | 2.71 | 1.38 |
| Kyoto Sanga FC Scorer - 2. Halvleg | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.71 | 1.38 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.75 | 2.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.71 | 1.38 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.20 | 1.169 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 8.70 | 1.022 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.20 | 1.074 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.56 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.93 | 1.33 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.75 | 1.37 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.68 | 2.01 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.44 | 2.51 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.39 | 2.67 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.909 | 1.76 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.50 | 1.097 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.79 | 1.87 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.35 | 1.104 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.