| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.33 | 3.84 | 10.50 | — | 1.181 | 2.82 |
(-1.0) 2.01 |
(+1.0) 1.70 |
(1.5) 2.69 |
(1.5) 1.38 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(47)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(32)
|
Halvlegsmarkeder
(55)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
C.A. Cerro Vinder
1.33
|
|
Uafgjort (Draw)
3.84
|
|
A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Vinder
10.50
|
|
C.A. Cerro Vinder Eller A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Vinder
1.181
|
|
A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
2.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| C.A. Cerro | Uafgjort (Draw) | A.C.C.S. Cerro Largo F.C. |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.69
|
(1 - 1)
3.94
|
(1 - 2)
12.75
|
|
(2 - 0)
4.60
|
(2 - 2)
21.00
|
(1 - 3)
46.00
|
|
(2 - 1)
7.50
|
(2 - 3)
64.00
|
|
|
(3 - 0)
15.50
|
||
|
(3 - 1)
25.00
|
||
|
(3 - 2)
56.00
|
||
|
(4 - 0)
53.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| C.A. Cerro | A.C.C.S. Cerro Largo F.C. |
|---|---|
|
(-2.0)
9.40
|
(+2.0)
1.004
|
|
(-1.5)
3.38
|
(+1.5)
1.24
|
|
(-1.0)
2.01
|
(+1.0)
1.70
|
|
(0)
1.03
|
(0)
7.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.69
|
(1.5)
1.38
|
|
(2.0)
1.75
|
(2.0)
1.88
|
|
(2.5)
1.32
|
(2.5)
2.875
|
|
(3.0)
1.061
|
(3.0)
6.15
|
|
(3.5)
1.032
|
(3.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.66 | 2.04 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.A. Cerro)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.55
|
(1.5)
2.23
|
|
(2.0)
1.108
|
(2.0)
5.20
|
|
(2.5)
1.057
|
(2.5)
6.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.37 | 2.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (A.C.C.S. Cerro Largo F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.71
|
(0.5)
1.97
|
|
(1.0)
1.154
|
(1.0)
4.35
|
|
(1.5)
1.076
|
(1.5)
5.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.54 | 1.43 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Scorer | 1.97 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer | 1.97 | 1.71 |
| C.A. Cerro Scorer - 2. Halvleg | 2.23 | 1.55 |
| A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.97 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.65 | 1.139 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.65 | 1.139 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.11 | 1.727 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.97 | 1.71 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 8.10 | 1.031 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.94 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.51 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.14 | 1.60 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.83 | 1.83 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.70 | 1.98 |
| C.A. Cerro Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.71 | 1.38 |
| C.A. Cerro Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 10.00 | 1.006 |
| A.C.C.S. Cerro Largo F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.40 | 1.044 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.19 | 1.571 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.60 | 1.024 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.