| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.033 | 9.30 | 25.00 | 1.002 | 1.003 | 6.80 |
(-2.0) 2.15 |
(+2.0) 1.615 |
(3.5) 1.49 |
(3.5) 2.33 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(26)
|
Hovedmarkeder
(43)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(13)
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(34)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(58)
|
Markeder på hjørnespark
(33)
|
Markeder på fejl
(21)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Santiago Wanderers Vinder
1.033
|
|
Uafgjort (Draw)
9.30
|
|
Rangers Talca Vinder
25.00
|
|
Santiago Wanderers Vinder Eller uafgjort (draw)
1.002
|
|
Santiago Wanderers Vinder Eller Rangers Talca Vinder
1.003
|
|
Rangers Talca Vinder Eller uafgjort (draw)
6.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Santiago Wanderers | Uafgjort (Draw) | Rangers Talca |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
3.20
|
(2 - 2)
10.00
|
(2 - 3)
34.00
|
|
(2 - 1)
4.05
|
(3 - 3)
48.00
|
|
|
(3 - 0)
4.90
|
||
|
(3 - 1)
6.85
|
||
|
(3 - 2)
17.00
|
||
|
(4 - 0)
15.50
|
||
|
(4 - 1)
20.50
|
||
|
(4 - 2)
46.00
|
||
|
(5 - 0)
56.00
|
||
|
(5 - 1)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Santiago Wanderers | Rangers Talca |
|---|---|
|
(-3.0)
9.40
|
(+3.0)
1.013
|
|
(-2.5)
3.34
|
(+2.5)
1.26
|
|
(-2.0)
2.15
|
(+2.0)
1.615
|
|
(-1.5)
1.42
|
(+1.5)
2.56
|
|
(-1.0)
1.087
|
(+1.0)
5.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
3.16
|
(2.5)
1.26
|
|
(3.0)
2.14
|
(3.0)
1.56
|
|
(3.5)
1.49
|
(3.5)
2.33
|
|
(4.0)
1.14
|
(4.0)
4.30
|
|
(4.5)
1.083
|
(4.5)
5.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Santiago Wanderers)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.63
|
(2.5)
2.03
|
|
(3.0)
1.122
|
(3.0)
4.70
|
|
(3.5)
1.05
|
(3.5)
6.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.56 | 1.41 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rangers Talca)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.86
|
(0.5)
1.76
|
|
(1.0)
1.26
|
(1.0)
3.25
|
|
(1.5)
1.114
|
(1.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 2.34 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rangers Talca Scorer | 1.77 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer | 1.77 | 1.87 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.85 | 1.116 |
| Santiago Wanderers Scorer - 2. Halvleg | 2.04 | 1.64 |
| Rangers Talca Scorer - 2. Halvleg | 1.77 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.78 | 1.197 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.78 | 1.197 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 2.15 | 1.70 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.77 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.75 | 1.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.85 | 1.077 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.30 | 1.153 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.34 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.909 | 1.74 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.11 | 1.60 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.909 | 1.74 |
| Santiago Wanderers Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.71 | 1.37 |
| Santiago Wanderers Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 9.30 | 1.008 |
| Rangers Talca Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.55 | 1.088 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.50 | 1.43 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.90 | 1.013 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(8.5)
5.00
|
(8.5)
1.104
|
|
(9.5)
2.75
|
(9.5)
1.36
|
|
(10.5)
1.82
|
(10.5)
1.82
|
|
(11.5)
1.38
|
(11.5)
2.67
|
|
(12.5)
1.151
|
(12.5)
4.25
|
|
(13.5)
1.041
|
(13.5)
6.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.82 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.