| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.42 | 1.70 | 9.40 | — | 1.93 | 1.444 |
(0) 1.17 |
(0) 4.35 |
(0.5) 1.83 |
(0.5) 1.82 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(33)
|
Handicapmarkeder
(8)
|
|
I Alt-markeder
(18)
|
Markeder På Mål
(24)
|
Halvlegsmarkeder
(39)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Liverpool F.C. (Montevideo) Vinder
2.42
|
|
Uafgjort (Draw)
1.70
|
|
C.A. Peñarol Vinder
9.40
|
|
Liverpool F.C. (Montevideo) Vinder Eller C.A. Peñarol Vinder
1.93
|
|
C.A. Peñarol Vinder Eller uafgjort (draw)
1.444
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Liverpool F.C. (Montevideo) | Uafgjort (Draw) | C.A. Peñarol |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.10
|
(0 - 0)
1.83
|
(0 - 1)
9.60
|
|
(2 - 0)
11.00
|
(1 - 1)
15.50
|
(0 - 2)
61.00
|
|
(2 - 1)
41.00
|
||
|
(3 - 0)
41.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Liverpool F.C. (Montevideo) | C.A. Peñarol |
|---|---|
|
(-1.5)
8.50
|
(+1.5)
1.016
|
|
(-1.0)
6.55
|
(+1.0)
1.053
|
|
(0)
1.17
|
(0)
4.35
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.83
|
(0.5)
1.82
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.50
|
|
(1.5)
1.095
|
(1.5)
5.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.375 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Liverpool F.C. (Montevideo))
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.63
|
(0.5)
2.09
|
|
(1.0)
1.115
|
(1.0)
5.05
|
|
(1.5)
1.059
|
(1.5)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.64 | 1.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.A. Peñarol)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.125
|
(0.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 5.75 | 1.088 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Liverpool F.C. (Montevideo) Scorer | 2.09 | 1.63 |
| C.A. Peñarol Scorer | 4.90 | 1.125 |
| Begge Hold Scorer | 10.50 | 1.002 |
| Liverpool F.C. (Montevideo) Scorer - 2. Halvleg | 2.09 | 1.63 |
| C.A. Peñarol Scorer - 2. Halvleg | 4.90 | 1.125 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 10.50 | 1.002 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 10.50 | 1.002 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.82 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 10.50 | 1.002 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.105 | 5.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.018 | 9.00 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.004 | 10.25 |
| Liverpool F.C. (Montevideo) Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.80 | 1.036 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.20 | 1.047 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.