| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
28.00 | 7.50 | 1.065 | 5.95 | 1.027 | — |
(+1.5) 1.76 |
(-1.5) 1.93 |
(2.5) 1.41 |
(2.5) 2.58 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(46)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(32)
|
Halvlegsmarkeder
(53)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Matsumoto Yamaga FC Vinder
28.00
|
|
Uafgjort (Draw)
7.50
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC Vinder
1.065
|
|
Matsumoto Yamaga FC Vinder Eller uafgjort (draw)
5.95
|
|
Matsumoto Yamaga FC Vinder Eller Sanfrecce Hiroshima FC Vinder
1.027
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 4. Runde
|
|
Matsumoto Yamaga FC
11.75
|
|
Sanfrecce Hiroshima FC
1.003
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Matsumoto Yamaga FC | Uafgjort (Draw) | Sanfrecce Hiroshima FC |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
38.00
|
(1 - 1)
7.80
|
(0 - 1)
2.875
|
|
(2 - 2)
41.00
|
(0 - 2)
3.05
|
|
|
(1 - 2)
8.80
|
||
|
(0 - 3)
6.50
|
||
|
(1 - 3)
18.50
|
||
|
(2 - 3)
67.00
|
||
|
(0 - 4)
19.00
|
||
|
(1 - 4)
46.00
|
||
|
(0 - 5)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Matsumoto Yamaga FC | Sanfrecce Hiroshima FC |
|---|---|
|
(+1.0)
3.94
|
(-1.0)
1.179
|
|
(+1.5)
1.76
|
(-1.5)
1.93
|
|
(+2.0)
1.24
|
(-2.0)
3.38
|
|
(+2.5)
1.127
|
(-2.5)
4.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.875
|
(1.5)
1.32
|
|
(2.0)
1.909
|
(2.0)
1.72
|
|
(2.5)
1.41
|
(2.5)
2.58
|
|
(3.0)
1.099
|
(3.0)
5.10
|
|
(3.5)
1.057
|
(3.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.68 | 2.01 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Matsumoto Yamaga FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.32
|
(0.5)
2.99
|
| Ulige | Lige |
| 3.64 | 1.222 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sanfrecce Hiroshima FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.17
|
(1.5)
1.58
|
|
(2.0)
1.46
|
(2.0)
2.44
|
|
(2.5)
1.22
|
(2.5)
3.55
|
|
(3.0)
1.025
|
(3.0)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.57 | 2.19 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Matsumoto Yamaga FC Scorer | 2.99 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer | 2.99 | 1.32 |
| Matsumoto Yamaga FC Scorer - 2. Halvleg | 2.99 | 1.32 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Scorer - 2. Halvleg | 1.58 | 2.17 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 5.15 | 1.113 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 5.15 | 1.113 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.65 | 2.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.99 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.70 | 1.135 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 9.20 | 1.015 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.80 | 1.037 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.30 | 1.163 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.42 | 1.25 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.64 | 2.07 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.37 | 2.75 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.30 | 3.08 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.50 | 1.148 |
| Sanfrecce Hiroshima FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.727 | 1.95 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.45 | 1.152 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.66 | 2.04 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.