| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.52 | 3.84 | 5.50 | 1.093 | 1.193 | 2.28 |
(-1.0) 2.05 |
(+1.0) 1.68 |
(3.0) 1.81 |
(3.0) 1.84 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(41)
|
Hovedmarkeder
(78)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(15)
|
I Alt-markeder
(44)
|
Markeder På Mål
(51)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(97)
|
Markeder på hjørnespark
(47)
|
Markeder på fejl
(43)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Internazionale Milano U19 Vinder
1.52
|
|
Uafgjort (Draw)
3.84
|
|
Club Brugge U19 Vinder
5.50
|
|
FC Internazionale Milano U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.093
|
|
FC Internazionale Milano U19 Vinder Eller Club Brugge U19 Vinder
1.193
|
|
Club Brugge U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
2.28
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Internazionale Milano U19 | Uafgjort (Draw) | Club Brugge U19 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.55
|
(1 - 1)
5.20
|
(1 - 2)
9.20
|
|
(2 - 0)
6.20
|
(2 - 2)
8.90
|
(1 - 3)
24.00
|
|
(2 - 1)
5.35
|
(3 - 3)
41.00
|
(2 - 3)
23.00
|
|
(3 - 0)
11.75
|
(1 - 4)
67.00
|
|
|
(3 - 1)
10.75
|
(2 - 4)
64.00
|
|
|
(3 - 2)
17.50
|
||
|
(4 - 0)
31.00
|
||
|
(4 - 1)
28.00
|
||
|
(4 - 2)
46.00
|
||
|
(5 - 0)
81.00
|
||
|
(5 - 1)
78.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Internazionale Milano U19 | Club Brugge U19 |
|---|---|
|
(-2.5)
6.55
|
(+2.5)
1.056
|
|
(-2.0)
5.50
|
(+2.0)
1.091
|
|
(-1.5)
2.79
|
(+1.5)
1.35
|
|
(-1.0)
2.05
|
(+1.0)
1.68
|
|
(0)
1.166
|
(0)
4.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
6.50
|
(1.5)
1.049
|
|
(2.0)
5.10
|
(2.0)
1.097
|
|
(2.5)
2.36
|
(2.5)
1.46
|
|
(3.0)
1.81
|
(3.0)
1.84
|
|
(3.5)
1.44
|
(3.5)
2.42
|
|
(4.0)
1.166
|
(4.0)
3.98
|
|
(4.5)
1.112
|
(4.5)
4.80
|
|
(5.0)
1.001
|
(5.0)
9.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.81 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Internazionale Milano U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.41
|
(1.5)
1.46
|
|
(2.0)
1.59
|
(2.0)
2.15
|
|
(2.5)
1.26
|
(2.5)
3.26
|
|
(3.0)
1.031
|
(3.0)
7.30
|
|
(3.5)
1.011
|
(3.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.63 | 2.09 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Brugge U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.77
|
(0.5)
1.363
|
|
(1.0)
1.83
|
(1.0)
1.83
|
|
(1.5)
1.35
|
(1.5)
2.78
|
|
(2.0)
1.067
|
(2.0)
5.85
|
|
(2.5)
1.036
|
(2.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Brugge U19 Scorer | 1.363 | 2.78 |
| Begge Hold Scorer | 1.363 | 2.78 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.25 | 1.168 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.102 | 5.05 |
| FC Internazionale Milano U19 Scorer - Begge Halvlege | 1.65 | 2.05 |
| Club Brugge U19 Scorer - Begge Halvlege | 9.40 | 1.013 |
| FC Internazionale Milano U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.65 | 2.05 |
| Club Brugge U19 Scorer - 1. Halvleg | 6.65 | 1.06 |
| Club Brugge U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.45 | 2.48 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 6.65 | 1.06 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.51 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.09 | 1.63 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.31 | 3.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.363 | 2.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.69 | 2.00 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.67 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.10 | 1.114 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.20 | 1.111 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.57 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.77 | 1.89 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.50 | 2.34 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 3.65 | 1.22 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.32 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.84 | 1.35 |
| FC Internazionale Milano U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.93 | 1.74 |
| FC Internazionale Milano U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.35 | 1.103 |
| Club Brugge U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.42 | 1.25 |
| Club Brugge U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.70 | 1.01 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.88 | 1.197 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.43 | 2.54 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
FC Internazionale Milano U19 Vinder
1.021
|
|
Uafgjort (Draw)
8.70
|
|
Club Brugge U19 Vinder
43.00
|
|
Club Brugge U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Internazionale Milano U19 | Club Brugge U19 |
|---|---|
|
(-1.5)
5.45
|
(+1.5)
1.099
|
|
(-1.0)
1.533
|
(+1.0)
2.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.26
|
| Ulige | Lige |
| 1.21 | 3.74 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Internazionale Milano U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.122
|
(1.5)
4.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Brugge U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.06
|
(0.5)
6.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
5.25
|
(5.5)
1.10
|
|
(6.5)
3.08
|
(6.5)
1.30
|
|
(7.5)
2.05
|
(7.5)
1.65
|
|
(8.5)
1.54
|
(8.5)
2.25
|
|
(9.5)
1.26
|
(9.5)
3.28
|
|
(10.5)
1.105
|
(10.5)
5.00
|
|
(11.5)
1.024
|
(11.5)
7.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.