| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-3.0) 2.12 |
(+3.0) 1.63 |
(4.5) 1.82 |
(4.5) 1.833 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(42)
|
Hovedmarkeder
(59)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(20)
|
I Alt-markeder
(44)
|
Markeder På Mål
(54)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(91)
|
Markeder på hjørnespark
(48)
|
Markeder på fejl
(42)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Villarreal CF U19 | Uafgjort (Draw) | SSC Napoli U19 |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
12.00
|
(2 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
58.00
|
|
(2 - 1)
11.00
|
(3 - 3)
38.00
|
|
|
(3 - 0)
5.85
|
||
|
(3 - 1)
6.55
|
||
|
(3 - 2)
13.50
|
||
|
(4 - 0)
6.60
|
||
|
(4 - 1)
7.40
|
||
|
(4 - 2)
15.75
|
||
|
(4 - 3)
43.00
|
||
|
(5 - 0)
11.25
|
||
|
(5 - 1)
12.25
|
||
|
(5 - 2)
26.00
|
||
|
(5 - 3)
67.00
|
||
|
(6 - 0)
24.00
|
||
|
(6 - 1)
26.00
|
||
|
(6 - 2)
51.00
|
||
|
(7 - 0)
56.00
|
||
|
(7 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Villarreal CF U19 | SSC Napoli U19 |
|---|---|
|
(-4.5)
5.60
|
(+4.5)
1.088
|
|
(-4.0)
4.75
|
(+4.0)
1.128
|
|
(-3.5)
2.74
|
(+3.5)
1.363
|
|
(-3.0)
2.12
|
(+3.0)
1.63
|
|
(-2.5)
1.61
|
(+2.5)
2.09
|
|
(-2.0)
1.25
|
(+2.0)
3.36
|
|
(-1.5)
1.157
|
(+1.5)
4.30
|
|
(-1.0)
1.008
|
(+1.0)
9.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.0)
8.20
|
(3.0)
1.016
|
|
(3.5)
3.26
|
(3.5)
1.25
|
|
(4.0)
2.55
|
(4.0)
1.40
|
|
(4.5)
1.82
|
(4.5)
1.833
|
|
(5.0)
1.42
|
(5.0)
2.48
|
|
(5.5)
1.28
|
(5.5)
3.06
|
|
(6.0)
1.092
|
(6.0)
5.25
|
|
(6.5)
1.065
|
(6.5)
5.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Villarreal CF U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.65
|
(2.5)
1.122
|
|
(3.0)
3.32
|
(3.0)
1.25
|
|
(3.5)
1.89
|
(3.5)
1.77
|
|
(4.0)
1.42
|
(4.0)
2.52
|
|
(4.5)
1.24
|
(4.5)
3.32
|
|
(5.0)
1.053
|
(5.0)
6.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.78 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SSC Napoli U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.22
|
(0.5)
1.55
|
|
(1.0)
1.46
|
(1.0)
2.44
|
|
(1.5)
1.21
|
(1.5)
3.66
|
|
(2.0)
1.007
|
(2.0)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.17 | 1.58 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SSC Napoli U19 Scorer | 1.55 | 2.23 |
| Begge Hold Scorer | 1.55 | 2.23 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.68 | 1.21 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.042 | 6.85 |
| Villarreal CF U19 Scorer - Begge Halvlege | 1.222 | 3.64 |
| SSC Napoli U19 Scorer - Begge Halvlege | 9.70 | 1.01 |
| Villarreal CF U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.222 | 3.64 |
| SSC Napoli U19 Scorer - 1. Halvleg | 5.90 | 1.082 |
| SSC Napoli U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.727 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 5.90 | 1.082 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.23 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.87 | 1.79 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.163 | 5.20 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.88 | 1.92 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.55 | 2.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.73 | 1.94 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 10.50 | 1.002 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.20 | 1.172 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.48 | 1.45 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 1.909 | 1.76 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 4.40 | 1.156 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.93 | 1.33 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 2.45 | 1.46 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 2.30 | 1.52 |
| Villarreal CF U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.44 | 2.51 |
| Villarreal CF U19 Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.67 | 1.39 |
| Villarreal CF U19 Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 5.65 | 1.091 |
| SSC Napoli U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.15 | 1.113 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.40 | 2.64 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 2.60 | 1.41 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 5.65 | 1.092 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Villarreal CF U19 | SSC Napoli U19 |
|---|---|
|
(-2.5)
3.74
|
(+2.5)
1.21
|
|
(-2.0)
1.35
|
(+2.0)
2.84
|
|
(-1.5)
1.044
|
(+1.5)
7.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.45
|
(2.5)
2.47
|
|
(3.0)
1.036
|
(3.0)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.98 | 1.32 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Villarreal CF U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.26
|
(2.5)
3.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SSC Napoli U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.082
|
(0.5)
5.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
8.20
|
(5.5)
1.017
|
|
(6.5)
4.40
|
(6.5)
1.149
|
|
(7.5)
2.64
|
(7.5)
1.40
|
|
(8.5)
1.82
|
(8.5)
1.84
|
|
(9.5)
1.41
|
(9.5)
2.60
|
|
(10.5)
1.18
|
(10.5)
3.96
|
|
(11.5)
1.06
|
(11.5)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.