| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.066 | 6.95 | 29.00 | 1.002 | 1.031 | 5.70 |
(-1.5) 2.30 |
(+1.5) 1.54 |
(1.5) 2.28 |
(1.5) 1.51 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(16)
|
Hovedmarkeder
(40)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(23)
|
Markeder På Mål
(29)
|
Halvlegsmarkeder
(48)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ukraine Kvinder Vinder
1.066
|
|
Uafgjort (Draw)
6.95
|
|
Slovakiet Kvinder Vinder
29.00
|
|
Ukraine Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.002
|
|
Ukraine Kvinder Vinder Eller Slovakiet Kvinder Vinder
1.031
|
|
Slovakiet Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
5.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ukraine Kvinder | Uafgjort (Draw) | Slovakiet Kvinder |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.30
|
(1 - 1)
7.20
|
(1 - 2)
38.00
|
|
(2 - 0)
3.24
|
(2 - 2)
48.00
|
|
|
(2 - 1)
10.75
|
||
|
(3 - 0)
8.90
|
||
|
(3 - 1)
27.00
|
||
|
(4 - 0)
31.00
|
||
|
(4 - 1)
69.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Ukraine Kvinder | Slovakiet Kvinder |
|---|---|
|
(-2.5)
6.85
|
(+2.5)
1.056
|
|
(-2.0)
5.15
|
(+2.0)
1.111
|
|
(-1.5)
2.30
|
(+1.5)
1.54
|
|
(-1.0)
1.26
|
(+1.0)
3.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.28
|
(1.5)
1.51
|
|
(2.0)
1.50
|
(2.0)
2.26
|
|
(2.5)
1.23
|
(2.5)
3.38
|
|
(3.0)
1.015
|
(3.0)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.59 | 2.13 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ukraine Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.76
|
(1.5)
1.86
|
|
(2.0)
1.22
|
(2.0)
3.55
|
|
(2.5)
1.108
|
(2.5)
4.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.45 | 2.44 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Slovakiet Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.26
|
(0.5)
3.22
|
| Ulige | Lige |
| 3.94 | 1.182 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Slovakiet Kvinder Scorer | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer | 3.28 | 1.26 |
| Ukraine Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 1.87 | 1.77 |
| Slovakiet Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 6.55 | 1.056 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 6.55 | 1.056 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.99 | 1.82 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 5.90 | 1.075 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.20 | 1.042 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.30 | 1.156 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.66 | 1.21 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.43 | 2.50 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.27 | 3.20 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.24 | 3.42 |
| Ukraine Kvinder Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.03 | 1.65 |
| Ukraine Kvinder Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.35 | 1.062 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.95 | 1.71 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.25 | 1.065 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.