| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
33.00 | 5.95 | 1.09 | 5.10 | 1.057 | 1.003 |
(+1.0) 2.14 |
(-1.0) 1.62 |
(1.5) 1.59 |
(1.5) 2.11 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(9)
|
Hovedmarkeder
(19)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(12)
|
Markeder På Mål
(9)
|
Halvlegsmarkeder
(11)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Crusaders FC Vinder
33.00
|
|
Uafgjort (Draw)
5.95
|
|
Ballymena United FC Vinder
1.09
|
|
Crusaders FC Vinder Eller uafgjort (draw)
5.10
|
|
Crusaders FC Vinder Eller Ballymena United FC Vinder
1.057
|
|
Ballymena United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.003
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Semifinale
|
|
Crusaders FC
8.40
|
|
Ballymena United FC
1.033
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Crusaders FC | Ballymena United FC |
|---|---|
|
(+1.0)
2.14
|
(-1.0)
1.62
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.59
|
(1.5)
2.11
|
|
(2.0)
1.097
|
(2.0)
5.15
|
|
(2.5)
1.038
|
(2.5)
7.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.39 | 2.63 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Crusaders FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.21
|
(0.5)
3.62
|
| Ulige | Lige |
| 4.40 | 1.148 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ballymena United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.27
|
(1.5)
3.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.21 | 3.66 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.