|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1, Inklusive Al Overtid
|
2
Vinder 2, Inklusive Al Overtid
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.222 | 3.90 |
(-6.5) 1.79 |
(+6.5) 1.909 |
(184.5) 1.833 |
(184.5) 1.86 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(72)
|
Hovedmarkeder
(5)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(19)
|
I Alt-markeder
(30)
|
Halvlegsmarkeder
(17)
|
|
|
Periodemarkeder
(32)
|
Statistikker
(25)
|
Andre Markeder
(16)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kampvinder Inklusive Al Overtid
|
|
Tezenis Verona
1.222
|
|
Grissin Bon Reggio Emilia
3.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I Ordinær Spilletid
|
|
Tezenis Verona Vinder
1.24
|
|
Uafgjort (Draw)
13.00
|
|
Grissin Bon Reggio Emilia Vinder
4.30
|
|
Tezenis Verona Vinder Eller uafgjort (draw)
1.13
|
|
Grissin Bon Reggio Emilia Vinder Eller uafgjort (draw)
3.22
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 7)
|
| Tezenis Verona | Grissin Bon Reggio Emilia |
|---|---|
|
(-14.5)
4.40
|
(-3.5)
5.80
|
|
(-13.5)
3.84
|
(-2.5)
5.00
|
|
(-12.5)
3.30
|
(-1.5)
4.333
|
|
(-11.5)
2.93
|
(+1.5)
3.22
|
|
(-10.5)
2.60
|
(+2.5)
2.82
|
|
(-9.5)
2.34
|
(+3.5)
2.52
|
|
(-8.5)
2.11
|
(+4.5)
2.27
|
|
(-7.5)
1.93
|
(+5.5)
2.07
|
|
(-6.5)
1.79
|
(+6.5)
1.909
|
|
(-5.5)
1.65
|
(+7.5)
1.75
|
|
(-4.5)
1.53
|
(+8.5)
1.61
|
|
(-3.5)
1.42
|
(+9.5)
1.49
|
|
(-2.5)
1.333
|
(+10.5)
1.39
|
|
(-1.5)
1.26
|
(+11.5)
1.31
|
|
(+1.5)
1.148
|
(+12.5)
1.25
|
|
(+2.5)
1.105
|
(+13.5)
1.186
|
|
(+3.5)
1.072
|
(+14.5)
1.142
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 107)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(180.5)
2.33
|
(180.5)
1.48
|
|
(181.0)
2.26
|
(181.0)
1.51
|
|
(181.5)
2.15
|
(181.5)
1.56
|
|
(182.0)
2.10
|
(182.0)
1.59
|
|
(182.5)
2.02
|
(182.5)
1.64
|
|
(183.0)
1.97
|
(183.0)
1.68
|
|
(183.5)
1.909
|
(183.5)
1.75
|
|
(184.0)
1.86
|
(184.0)
1.81
|
|
(184.5)
1.833
|
(184.5)
1.86
|
|
(185.0)
1.76
|
(185.0)
1.92
|
|
(185.5)
1.70
|
(185.5)
1.97
|
|
(186.0)
1.65
|
(186.0)
2.01
|
|
(186.5)
1.61
|
(186.5)
2.07
|
|
(187.0)
1.56
|
(187.0)
2.15
|
|
(187.5)
1.53
|
(187.5)
2.21
|
|
(188.0)
1.48
|
(188.0)
2.33
|
|
(188.5)
1.46
|
(188.5)
2.38
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.87 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Tezenis Verona)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(94.5)
2.03
|
(94.5)
1.63
|
|
(95.0)
1.94
|
(95.0)
1.71
|
|
(95.5)
1.85
|
(95.5)
1.81
|
|
(96.0)
1.76
|
(96.0)
1.88
|
|
(96.5)
1.67
|
(96.5)
1.98
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Grissin Bon Reggio Emilia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(87.5)
2.03
|
(87.5)
1.63
|
|
(88.0)
1.94
|
(88.0)
1.71
|
|
(88.5)
1.85
|
(88.5)
1.81
|
|
(89.0)
1.77
|
(89.0)
1.87
|
|
(89.5)
1.68
|
(89.5)
1.96
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
Tezenis Verona Vinder
3.46
|
|
Uafgjort (Draw)
12.25
|
|
Grissin Bon Reggio Emilia Vinder
1.34
|
|
Tezenis Verona Vinder Eller uafgjort (draw)
2.70
|
|
Grissin Bon Reggio Emilia Vinder Eller uafgjort (draw)
1.21
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
(nuværende pointforskel: 4)
|
| Tezenis Verona | Grissin Bon Reggio Emilia |
|---|---|
|
(+3.0)
2.00
|
(-3.0)
1.69
|
|
(+3.5)
1.86
|
(-3.5)
1.80
|
|
(+4.0)
1.77
|
(-4.0)
1.89
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt - 3. Periode
(nuværende antal point: 4)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(37.5)
1.96
|
(37.5)
1.72
|
|
(38.0)
1.86
|
(38.0)
1.80
|
|
(38.5)
1.78
|
(38.5)
1.88
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Tezenis Verona) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(16.5)
2.01
|
(16.5)
1.68
|
|
(17.0)
1.87
|
(17.0)
1.79
|
|
(17.5)
1.75
|
(17.5)
1.92
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Grissin Bon Reggio Emilia) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(20.5)
1.94
|
(20.5)
1.73
|
|
(21.0)
1.81
|
(21.0)
1.85
|
|
(21.5)
1.69
|
(21.5)
2.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 4. Periode Med Handicap
|
| Tezenis Verona | Grissin Bon Reggio Emilia |
|---|---|
|
(-1.0)
2.14
|
(+1.0)
1.60
|
|
(0)
1.909
|
(0)
1.76
|
|
(+1.0)
1.73
|
(-1.0)
1.94
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt - 4. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(41.5)
1.93
|
(41.5)
1.74
|
|
(42.0)
1.85
|
(42.0)
1.81
|
|
(42.5)
1.78
|
(42.5)
1.88
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Tezenis Verona) - 4. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(20.5)
1.89
|
(20.5)
1.77
|
|
(21.0)
1.78
|
(21.0)
1.88
|
|
(21.5)
1.68
|
(21.5)
2.01
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Grissin Bon Reggio Emilia) - 4. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(21.0)
1.88
|
(21.0)
1.78
|
|
(21.5)
1.78
|
(21.5)
1.88
|
|
(22.0)
1.66
|
(22.0)
2.04
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.