| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.077 | 6.85 | 30.00 | — | 1.041 | 5.60 |
(-1.5) 2.59 |
(+1.5) 1.43 |
(1.5) 2.03 |
(1.5) 1.66 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(15)
|
Hovedmarkeder
(38)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(20)
|
Markeder På Mål
(28)
|
Halvlegsmarkeder
(47)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Olimpia Vinder
1.077
|
|
Uafgjort (Draw)
6.85
|
|
C.S. 2 de Mayo Vinder
30.00
|
|
Club Olimpia Vinder Eller C.S. 2 de Mayo Vinder
1.041
|
|
C.S. 2 de Mayo Vinder Eller uafgjort (draw)
5.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Olimpia | Uafgjort (Draw) | C.S. 2 de Mayo |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.03
|
(1 - 1)
6.85
|
(1 - 2)
38.00
|
|
(2 - 0)
3.40
|
(2 - 2)
51.00
|
|
|
(2 - 1)
11.75
|
||
|
(3 - 0)
11.00
|
||
|
(3 - 1)
33.00
|
||
|
(4 - 0)
41.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Club Olimpia | C.S. 2 de Mayo |
|---|---|
|
(-2.5)
8.20
|
(+2.5)
1.019
|
|
(-2.0)
6.45
|
(+2.0)
1.055
|
|
(-1.5)
2.59
|
(+1.5)
1.43
|
|
(-1.0)
1.30
|
(+1.0)
3.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.03
|
(1.5)
1.66
|
|
(2.0)
1.33
|
(2.0)
2.83
|
|
(2.5)
1.15
|
(2.5)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.54 | 2.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Olimpia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.60
|
(1.5)
2.14
|
|
(2.0)
1.107
|
(2.0)
5.20
|
|
(2.5)
1.043
|
(2.5)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.39 | 2.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.S. 2 de Mayo)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.21
|
(0.5)
3.74
|
| Ulige | Lige |
| 4.25 | 1.168 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.S. 2 de Mayo Scorer | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer | 3.74 | 1.21 |
| Club Olimpia Scorer - 2. Halvleg | 2.14 | 1.60 |
| C.S. 2 de Mayo Scorer - 2. Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 7.80 | 1.036 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 7.80 | 1.036 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.28 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 6.95 | 1.053 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.85 | 1.056 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.40 | 1.156 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.90 | 1.194 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.35 | 2.84 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.23 | 3.56 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.21 | 3.74 |
| Club Olimpia Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.32 | 1.51 |
| Club Olimpia Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.10 | 1.031 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.21 | 1.56 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.00 | 1.033 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.