|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.65 | 3.84 | 4.30 | — | — | — |
(-1.5) 2.80 |
(+1.5) 1.38 |
(44.5) 1.77 |
(44.5) 1.94 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(7)
|
Hovedmarkeder
(1)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(2)
|
I Alt-markeder
(3)
|
Halvlegsmarkeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Interclube
1.65
|
|
Uafgjort (Draw)
3.84
|
|
Primeiro De Agosto
4.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kamp Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Interclube | Primeiro De Agosto |
|---|---|
|
(-1.5)
2.80
|
(+1.5)
1.38
|
|
(-1.0)
2.16
|
(+1.0)
1.61
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 41)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(44.0)
2.41
|
(44.0)
1.49
|
|
(44.5)
1.77
|
(44.5)
1.94
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
2. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 6)
|
| Interclube | Primeiro De Agosto |
|---|---|
|
(-6.5)
2.76
|
(+6.5)
1.38
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 2. Halvleg
(nuværende antal point: 20)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(23.5)
1.76
|
(23.5)
1.93
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.