|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.121 | 12.50 | 7.90 | 1.015 | — | 4.60 |
(-5.5) 1.99 |
(+5.5) 1.73 |
(58.5) 1.81 |
(58.5) 1.90 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(16)
|
Hovedmarkeder
(2)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(2)
|
I Alt-markeder
(5)
|
Halvlegsmarkeder
(8)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
1.121
|
|
Uafgjort (Draw)
12.50
|
|
Storhamar HE
7.90
|
|
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud Eller uafgjort (draw)
1.015
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Storhamar HE
4.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kamp Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | Storhamar HE |
|---|---|
|
(-5.5)
1.99
|
(+5.5)
1.73
|
|
(-5.0)
1.833
|
(+5.0)
1.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 22)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(58.0)
1.94
|
(58.0)
1.76
|
|
(58.5)
1.81
|
(58.5)
1.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(31.5)
1.92
|
(31.5)
1.77
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Storhamar HE)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(26.5)
1.85
|
(26.5)
1.83
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
1.144
|
|
Uafgjort (Draw)
8.40
|
|
Storhamar HE
8.40
|
|
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud Eller uafgjort (draw)
1.008
|
|
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud Eller Storhamar HE
1.008
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Storhamar HE
4.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | Storhamar HE |
|---|---|
|
(-2.5)
1.80
|
(+2.5)
1.88
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 1. Halvleg
(nuværende antal point: 22)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(29.5)
2.05
|
(29.5)
1.666
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 2. Halvleg
|
|
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
1.40
|
|
Uafgjort (Draw)
9.40
|
|
Storhamar HE
3.44
|
|
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud Eller uafgjort (draw)
1.22
|
|
Uafgjort (Draw) Eller Storhamar HE
2.52
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
2. Halvleg Med Handicap
|
| CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud | Storhamar HE |
|---|---|
|
(-2.5)
1.86
|
(+2.5)
1.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt I 2. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(28.5)
1.80
|
(28.5)
1.88
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.