| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.012 | 9.30 | 48.00 | 1.004 | 1.008 | 8.00 |
(-1.5) 2.12 |
(+1.5) 1.63 |
(3.5) 2.16 |
(3.5) 1.56 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(11)
|
Hovedmarkeder
(21)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(19)
|
Markeder På Mål
(7)
|
Halvlegsmarkeder
(14)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Sestao River Club Vinder
1.012
|
|
Uafgjort (Draw)
9.30
|
|
Salamanca CF UDS Vinder
48.00
|
|
Sestao River Club Vinder Eller uafgjort (draw)
1.004
|
|
Sestao River Club Vinder Eller Salamanca CF UDS Vinder
1.008
|
|
Salamanca CF UDS Vinder Eller uafgjort (draw)
8.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Sestao River Club | Salamanca CF UDS |
|---|---|
|
(-1.5)
2.12
|
(+1.5)
1.63
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
2.16
|
(3.5)
1.56
|
|
(4.0)
1.42
|
(4.0)
2.49
|
|
(4.5)
1.192
|
(4.5)
3.75
|
|
(5.0)
1.003
|
(5.0)
9.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.56 | 2.18 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Sestao River Club)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.80
|
(2.5)
1.81
|
|
(3.0)
1.21
|
(3.0)
3.52
|
|
(3.5)
1.094
|
(3.5)
5.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.39 | 1.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Salamanca CF UDS)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.125
|
(1.5)
4.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.111 | 5.00 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.