| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.65 | 3.28 | 1.68 | 1.93 | 1.24 | 1.112 |
(+1.0) 1.40 |
(-1.0) 2.70 |
(2.5) 1.94 |
(2.5) 1.70 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(24)
|
Hovedmarkeder
(32)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(30)
|
Halvlegsmarkeder
(31)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
RC Recreativo de Huelva Vinder
4.65
|
|
Uafgjort (Draw)
3.28
|
|
CDA Navalcarnero Vinder
1.68
|
|
RC Recreativo de Huelva Vinder Eller uafgjort (draw)
1.93
|
|
RC Recreativo de Huelva Vinder Eller CDA Navalcarnero Vinder
1.24
|
|
CDA Navalcarnero Vinder Eller uafgjort (draw)
1.112
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til Finale
|
|
RC Recreativo de Huelva
2.64
|
|
CDA Navalcarnero
1.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| RC Recreativo de Huelva | CDA Navalcarnero |
|---|---|
|
(+1.0)
1.40
|
(-1.0)
2.70
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.95
|
(1.5)
1.106
|
|
(2.0)
3.58
|
(2.0)
1.21
|
|
(2.5)
1.94
|
(2.5)
1.70
|
|
(3.0)
1.45
|
(3.0)
2.41
|
|
(3.5)
1.27
|
(3.5)
3.14
|
|
(4.0)
1.064
|
(4.0)
6.05
|
|
(4.5)
1.04
|
(4.5)
6.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.78 | 1.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Recreativo de Huelva)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.75
|
(1.0)
1.87
|
|
(1.5)
1.33
|
(1.5)
2.79
|
|
(2.0)
1.055
|
(2.0)
6.15
|
| Ulige | Lige |
| 2.01 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CDA Navalcarnero)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.81
|
(1.5)
1.81
|
|
(2.0)
1.21
|
(2.0)
3.52
|
|
(2.5)
1.093
|
(2.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.48 | 2.36 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
RC Recreativo de Huelva Vinder
26.00
|
|
Uafgjort (Draw)
5.10
|
|
CDA Navalcarnero Vinder
1.133
|
|
RC Recreativo de Huelva Vinder Eller uafgjort (draw)
4.30
|
|
RC Recreativo de Huelva Vinder Eller CDA Navalcarnero Vinder
1.086
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| RC Recreativo de Huelva | CDA Navalcarnero |
|---|---|
|
(+1.0)
1.49
|
(-1.0)
2.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.60
|
|
(2.0)
1.014
|
(2.0)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.285 | 3.125 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RC Recreativo de Huelva) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.188
|
(0.5)
3.88
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CDA Navalcarnero) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.09
|
(1.5)
5.50
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.