| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.94 | 3.10 | 2.29 | 1.51 | 1.29 | 1.32 |
(0) 2.09 |
(0) 1.65 |
(2.0) 2.06 |
(2.0) 1.64 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(41)
|
Hovedmarkeder
(82)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(16)
|
I Alt-markeder
(46)
|
Markeder På Mål
(55)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(89)
|
Markeder på hjørnespark
(38)
|
Markeder på fejl
(36)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SK Slovan Bratislava U19 Vinder
2.94
|
|
Uafgjort (Draw)
3.10
|
|
Stuttgart U19 Vinder
2.29
|
|
SK Slovan Bratislava U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.51
|
|
SK Slovan Bratislava U19 Vinder Eller Stuttgart U19 Vinder
1.29
|
|
Stuttgart U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.32
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| SK Slovan Bratislava U19 | Uafgjort (Draw) | Stuttgart U19 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.90
|
(0 - 0)
7.60
|
(0 - 1)
5.85
|
|
(2 - 0)
13.25
|
(1 - 1)
5.25
|
(0 - 2)
9.60
|
|
(2 - 1)
9.90
|
(2 - 2)
14.50
|
(1 - 2)
8.40
|
|
(3 - 0)
34.00
|
(3 - 3)
71.00
|
(0 - 3)
22.00
|
|
(3 - 1)
27.00
|
(1 - 3)
20.00
|
|
|
(3 - 2)
38.00
|
(2 - 3)
33.00
|
|
|
(4 - 0)
88.00
|
(0 - 4)
58.00
|
|
|
(4 - 1)
76.00
|
(1 - 4)
56.00
|
|
|
(2 - 4)
83.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| SK Slovan Bratislava U19 | Stuttgart U19 |
|---|---|
|
(-1.5)
6.75
|
(+1.5)
1.052
|
|
(-1.0)
5.65
|
(+1.0)
1.085
|
|
(0)
2.09
|
(0)
1.65
|
|
(+1.0)
1.194
|
(-1.0)
3.84
|
|
(+1.5)
1.122
|
(-1.5)
4.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
7.50
|
(0.5)
1.027
|
|
(1.0)
6.15
|
(1.0)
1.058
|
|
(1.5)
2.68
|
(1.5)
1.36
|
|
(2.0)
2.06
|
(2.0)
1.64
|
|
(2.5)
1.56
|
(2.5)
2.14
|
|
(3.0)
1.25
|
(3.0)
3.26
|
|
(3.5)
1.166
|
(3.5)
3.98
|
|
(4.0)
1.031
|
(4.0)
7.30
|
|
(4.5)
1.018
|
(4.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SK Slovan Bratislava U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.63
|
(0.5)
1.40
|
|
(1.0)
1.72
|
(1.0)
1.952
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
2.96
|
|
(2.0)
1.049
|
(2.0)
6.45
|
|
(2.5)
1.022
|
(2.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.04 | 1.66 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stuttgart U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.125
|
(0.5)
1.29
|
|
(1.0)
2.06
|
(1.0)
1.64
|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.46
|
|
(2.0)
1.114
|
(2.0)
4.80
|
|
(2.5)
1.067
|
(2.5)
5.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.952 | 1.72 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| SK Slovan Bratislava U19 Scorer | 1.40 | 2.64 |
| Stuttgart U19 Scorer | 1.29 | 3.14 |
| Begge Hold Scorer | 1.88 | 1.78 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.10 | 1.05 |
| Mål I Begge Halvlege | 5.80 | 1.085 |
| SK Slovan Bratislava U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.46 | 2.45 |
| Stuttgart U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.34 | 2.88 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.04 | 1.66 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.03 | 1.666 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.833 | 1.97 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.027 | 7.60 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.57 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.50 | 1.15 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 8.70 | 1.022 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.25 | 1.109 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.25 | 1.54 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.01 | 1.68 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.75 | 1.37 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.02 | 1.67 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.83 | 1.83 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.79 | 1.87 |
| SK Slovan Bratislava U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
| Stuttgart U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.98 | 1.32 |
| Stuttgart U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.30 | 1.028 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.55 | 1.095 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.909 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
SK Slovan Bratislava U19 Vinder
11.50
|
|
Uafgjort (Draw)
1.081
|
|
Stuttgart U19 Vinder
9.60
|
|
SK Slovan Bratislava U19 Vinder Eller Stuttgart U19 Vinder
5.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| SK Slovan Bratislava U19 | Stuttgart U19 |
|---|---|
|
(0)
2.00
|
(0)
1.69
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.107
|
(0.5)
5.20
|
| Ulige | Lige |
| 5.65 | 1.092 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SK Slovan Bratislava U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.013
|
(0.5)
9.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Stuttgart U19) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.027
|
(0.5)
8.40
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(12.5)
7.20
|
(12.5)
1.034
|
|
(13.5)
4.20
|
(13.5)
1.162
|
|
(14.5)
2.64
|
(14.5)
1.40
|
|
(15.5)
1.87
|
(15.5)
1.79
|
|
(16.5)
1.47
|
(16.5)
2.42
|
|
(17.5)
1.23
|
(17.5)
3.50
|
|
(18.5)
1.093
|
(18.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.