| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.94 | 3.50 | 1.79 | 1.85 | 1.23 | 1.186 |
(+1.0) 1.41 |
(-1.0) 2.66 |
(3.0) 1.99 |
(3.0) 1.69 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(36)
|
Hovedmarkeder
(71)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(18)
|
I Alt-markeder
(45)
|
Markeder På Mål
(40)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(71)
|
Markeder på hjørnespark
(36)
|
Markeder på fejl
(23)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Manchester City U19 Vinder
3.94
|
|
Uafgjort (Draw)
3.50
|
|
Paris Saint-Germain U19 Vinder
1.79
|
|
Manchester City U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.85
|
|
Manchester City U19 Vinder Eller Paris Saint-Germain U19 Vinder
1.23
|
|
Paris Saint-Germain U19 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.186
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Manchester City U19 | Uafgjort (Draw) | Paris Saint-Germain U19 |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
7.30
|
(1 - 1)
5.00
|
(0 - 1)
7.40
|
|
(3 - 1)
16.25
|
(2 - 2)
7.70
|
(0 - 2)
7.90
|
|
(3 - 2)
16.50
|
(3 - 3)
32.00
|
(1 - 2)
5.65
|
|
(4 - 1)
43.00
|
(0 - 3)
16.25
|
|
|
(4 - 2)
46.00
|
(1 - 3)
12.50
|
|
|
(4 - 3)
76.00
|
(2 - 3)
17.00
|
|
|
(0 - 4)
46.00
|
||
|
(1 - 4)
35.00
|
||
|
(2 - 4)
48.00
|
||
|
(3 - 4)
81.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Manchester City U19 | Paris Saint-Germain U19 |
|---|---|
|
(-1.5)
9.10
|
(+1.5)
1.012
|
|
(-1.0)
8.00
|
(+1.0)
1.027
|
|
(0)
2.875
|
(0)
1.333
|
|
(+1.0)
1.41
|
(-1.0)
2.66
|
|
(+1.5)
1.222
|
(-1.5)
3.58
|
|
(+2.0)
1.034
|
(-2.0)
7.70
|
|
(+2.5)
1.016
|
(-2.5)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
7.30
|
(1.5)
1.031
|
|
(2.0)
5.90
|
(2.0)
1.065
|
|
(2.5)
2.61
|
(2.5)
1.38
|
|
(3.0)
1.99
|
(3.0)
1.69
|
|
(3.5)
1.53
|
(3.5)
2.20
|
|
(4.0)
1.23
|
(4.0)
3.40
|
|
(4.5)
1.151
|
(4.5)
4.20
|
|
(5.0)
1.022
|
(5.0)
7.70
|
|
(5.5)
1.011
|
(5.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.82 | 1.84 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Manchester City U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.45
|
(0.5)
1.24
|
|
(1.0)
2.33
|
(1.0)
1.49
|
|
(1.5)
1.55
|
(1.5)
2.23
|
|
(2.0)
1.174
|
(2.0)
4.05
|
|
(2.5)
1.099
|
(2.5)
5.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.727 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Paris Saint-Germain U19)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.22
|
(1.5)
1.55
|
|
(2.0)
1.46
|
(2.0)
2.44
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
3.66
|
|
(3.0)
1.005
|
(3.0)
8.90
|
| Ulige | Lige |
| 1.59 | 2.15 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Manchester City U19 Scorer | 1.24 | 3.48 |
| Begge Hold Scorer | 1.24 | 3.48 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.48 | 1.24 |
| Manchester City U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.24 | 3.48 |
| Paris Saint-Germain U19 Scorer - 2. Halvleg | 1.55 | 2.23 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.02 | 1.67 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.02 | 1.67 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.29 | 3.60 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.24 | 3.48 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.52 | 2.30 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.34 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 4.40 | 1.157 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.00 | 1.12 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.42 | 1.47 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.65 | 2.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.39 | 2.67 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 4.45 | 1.151 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.65 | 1.22 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 3.48 | 1.24 |
| Manchester City U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.64 | 1.40 |
| Manchester City U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.80 | 1.057 |
| Paris Saint-Germain U19 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.19 | 1.57 |
| Paris Saint-Germain U19 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 6.70 | 1.059 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.74 | 1.21 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.42 | 2.57 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(9.5)
8.50
|
(9.5)
1.012
|
|
(10.5)
4.55
|
(10.5)
1.136
|
|
(11.5)
2.71
|
(11.5)
1.38
|
|
(12.5)
1.86
|
(12.5)
1.80
|
|
(13.5)
1.44
|
(13.5)
2.51
|
|
(14.5)
1.198
|
(14.5)
3.78
|
|
(15.5)
1.07
|
(15.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.