| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.024 | 10.50 | 23.00 | 1.005 | 1.007 | 7.30 |
(-2.5) 2.06 |
(+2.5) 1.67 |
(4.5) 1.57 |
(4.5) 2.14 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(38)
|
Hovedmarkeder
(62)
|
Handicapmarkeder
(18)
|
|
I Alt-markeder
(38)
|
Markeder På Mål
(52)
|
Halvlegsmarkeder
(99)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Tokyo U21 Vinder
1.024
|
|
Uafgjort (Draw)
10.50
|
|
Shimizu S-Pulse U21 Vinder
23.00
|
|
FC Tokyo U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
1.005
|
|
FC Tokyo U21 Vinder Eller Shimizu S-Pulse U21 Vinder
1.007
|
|
Shimizu S-Pulse U21 Vinder Eller uafgjort (draw)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Tokyo U21 | Uafgjort (Draw) | Shimizu S-Pulse U21 |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
7.70
|
(2 - 2)
13.00
|
(2 - 3)
34.00
|
|
(2 - 1)
6.95
|
(3 - 3)
26.00
|
(3 - 4)
73.00
|
|
(3 - 0)
5.20
|
||
|
(3 - 1)
5.35
|
||
|
(3 - 2)
10.25
|
||
|
(4 - 0)
7.60
|
||
|
(4 - 1)
7.70
|
||
|
(4 - 2)
15.25
|
||
|
(4 - 3)
38.00
|
||
|
(5 - 0)
16.00
|
||
|
(5 - 1)
16.25
|
||
|
(5 - 2)
30.00
|
||
|
(5 - 3)
69.00
|
||
|
(6 - 0)
41.00
|
||
|
(6 - 1)
41.00
|
||
|
(6 - 2)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| FC Tokyo U21 | Shimizu S-Pulse U21 |
|---|---|
|
(-4.5)
10.25
|
(+4.5)
1.012
|
|
(-4.0)
9.00
|
(+4.0)
1.025
|
|
(-3.5)
4.15
|
(+3.5)
1.18
|
|
(-3.0)
3.20
|
(+3.0)
1.29
|
|
(-2.5)
2.06
|
(+2.5)
1.67
|
|
(-2.0)
1.52
|
(+2.0)
2.33
|
|
(-1.5)
1.30
|
(+1.5)
3.14
|
|
(-1.0)
1.071
|
(+1.0)
6.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
7.70
|
(2.5)
1.026
|
|
(3.0)
6.25
|
(3.0)
1.058
|
|
(3.5)
2.70
|
(3.5)
1.36
|
|
(4.0)
2.05
|
(4.0)
1.62
|
|
(4.5)
1.57
|
(4.5)
2.14
|
|
(5.0)
1.26
|
(5.0)
3.20
|
|
(5.5)
1.168
|
(5.5)
4.00
|
|
(6.0)
1.032
|
(6.0)
7.30
|
|
(6.5)
1.018
|
(6.5)
8.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.81 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Tokyo U21)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
3.22
|
(2.5)
1.25
|
|
(3.0)
2.19
|
(3.0)
1.533
|
|
(3.5)
1.49
|
(3.5)
2.28
|
|
(4.0)
1.154
|
(4.0)
4.10
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Shimizu S-Pulse U21)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
1.56
|
(1.0)
2.14
|
|
(1.5)
1.26
|
(1.5)
3.15
|
|
(2.0)
1.03
|
(2.0)
7.20
|
|
(2.5)
1.01
|
(2.5)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.09 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Shimizu S-Pulse U21 Scorer | 1.47 | 2.39 |
| Begge Hold Scorer | 1.47 | 2.39 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 3.20 | 1.26 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.121 | 4.70 |
| FC Tokyo U21 Scorer - Begge Halvlege | 1.51 | 2.29 |
| Shimizu S-Pulse U21 Scorer - Begge Halvlege | 7.50 | 1.035 |
| FC Tokyo U21 Scorer - 2. Halvleg | 1.51 | 2.29 |
| Shimizu S-Pulse U21 Scorer - 1. Halvleg | 4.60 | 1.135 |
| Shimizu S-Pulse U21 Scorer - 2. Halvleg | 1.666 | 2.01 |
| Begge Hold Scorer - 1. Halvleg | 4.60 | 1.135 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.63 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.99 | 1.68 |
| Et Hold Scorer 3 Eller Flere Mål | 1.29 | 3.62 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 1.72 | 1.93 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 2.47 | 1.44 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 5.5 | 4.40 | 1.148 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 7.70 | 1.031 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.14 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.06 | 1.63 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 3.78 | 1.198 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.79 | 1.35 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 2.50 | 1.43 |
| FC Tokyo U21 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.70 | 1.96 |
| FC Tokyo U21 Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.66 | 1.21 |
| FC Tokyo U21 Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 8.90 | 1.013 |
| Shimizu S-Pulse U21 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.25 | 1.16 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 1.60 | 2.11 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 3.58 | 1.22 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 8.80 | 1.014 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| FC Tokyo U21 | Shimizu S-Pulse U21 |
|---|---|
|
(-2.5)
3.125
|
(+2.5)
1.285
|
|
(-2.0)
1.35
|
(+2.0)
2.79
|
|
(-1.5)
1.067
|
(+1.5)
6.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.65
|
(2.5)
1.99
|
|
(3.0)
1.127
|
(3.0)
4.50
|
|
(3.5)
1.053
|
(3.5)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.53 | 1.42 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Tokyo U21) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.38
|
(2.5)
2.67
|
|
(3.0)
1.017
|
(3.0)
8.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Shimizu S-Pulse U21) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.135
|
(0.5)
4.60
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.