| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.70 | 2.51 | 2.24 | 1.50 | 1.40 | 1.185 |
(0) 2.44 |
(0) 1.48 |
(3.5) 1.72 |
(3.5) 1.92 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(16)
|
Hovedmarkeder
(29)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(15)
|
Halvlegsmarkeder
(16)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Academica Recea Vinder
3.70
|
|
Uafgjort (Draw)
2.51
|
|
CS Sanatatea Cluj Vinder
2.24
|
|
Academica Recea Vinder Eller uafgjort (draw)
1.50
|
|
Academica Recea Vinder Eller CS Sanatatea Cluj Vinder
1.40
|
|
CS Sanatatea Cluj Vinder Eller uafgjort (draw)
1.185
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Academica Recea | CS Sanatatea Cluj |
|---|---|
|
(0)
2.44
|
(0)
1.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
4.10
|
(2.5)
1.163
|
|
(3.0)
2.83
|
(3.0)
1.33
|
|
(3.5)
1.72
|
(3.5)
1.92
|
|
(4.0)
1.29
|
(4.0)
3.04
|
|
(4.5)
1.171
|
(4.5)
3.98
|
|
(5.0)
1.018
|
(5.0)
8.10
|
|
(5.5)
1.005
|
(5.5)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Academica Recea)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.74
|
(1.5)
1.87
|
|
(2.0)
1.164
|
(2.0)
4.00
|
|
(2.5)
1.071
|
(2.5)
5.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.46 | 2.41 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CS Sanatatea Cluj)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
1.47
|
(2.0)
2.33
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
3.52
|
|
(3.0)
1.008
|
(3.0)
8.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.61 | 2.09 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.