| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
6.70 | 2.67 | 1.69 | 1.92 | 1.35 | 1.036 |
(+1.0) 1.38 |
(-1.0) 2.78 |
(3.5) 1.63 |
(3.5) 2.04 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(27)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(16)
|
Halvlegsmarkeder
(14)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CSM Paşcani Vinder
6.70
|
|
Uafgjort (Draw)
2.67
|
|
ACS KSE Târgu Secuiesc Vinder
1.69
|
|
CSM Paşcani Vinder Eller uafgjort (draw)
1.92
|
|
CSM Paşcani Vinder Eller ACS KSE Târgu Secuiesc Vinder
1.35
|
|
ACS KSE Târgu Secuiesc Vinder Eller uafgjort (draw)
1.036
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| CSM Paşcani | ACS KSE Târgu Secuiesc |
|---|---|
|
(+1.0)
1.38
|
(-1.0)
2.78
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
3.78
|
(2.5)
1.189
|
|
(3.0)
2.59
|
(3.0)
1.39
|
|
(3.5)
1.63
|
(3.5)
2.04
|
|
(4.0)
1.24
|
(4.0)
3.34
|
|
(4.5)
1.14
|
(4.5)
4.40
|
|
(5.0)
1.002
|
(5.0)
9.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.90 | 1.75 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CSM Paşcani)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.363
|
(1.5)
2.70
|
|
(2.0)
1.008
|
(2.0)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.28 | 3.14 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (ACS KSE Târgu Secuiesc)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.65
|
(1.5)
1.363
|
|
(2.0)
1.73
|
(2.0)
1.88
|
|
(2.5)
1.31
|
(2.5)
2.875
|
| Ulige | Lige |
| 1.67 | 2.00 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.