|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1, Inklusive Al Overtid
|
2
Vinder 2, Inklusive Al Overtid
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.73 | 2.02 |
(-1.5) 1.86 |
(+1.5) 1.83 |
(201.5) 1.87 |
(201.5) 1.81 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(12)
|
Hovedmarkeder
(3)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(6)
|
Halvlegsmarkeder
(6)
|
Periodemarkeder
(10)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kampvinder Inklusive Al Overtid
|
|
WSG Raiffeisen Radenthein Garnets
1.73
|
|
Rapid Wien
2.02
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I Ordinær Spilletid
|
|
WSG Raiffeisen Radenthein Garnets Vinder
1.80
|
|
Uafgjort (Draw)
11.50
|
|
Rapid Wien Vinder
2.14
|
|
WSG Raiffeisen Radenthein Garnets Vinder Eller uafgjort (draw)
1.54
|
|
Rapid Wien Vinder Eller uafgjort (draw)
1.79
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 4)
|
| WSG Raiffeisen Radenthein Garnets | Rapid Wien |
|---|---|
|
(-1.5)
1.86
|
(+1.5)
1.83
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 114)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(201.5)
1.87
|
(201.5)
1.81
|
| Ulige | Lige |
| 1.78 | 1.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (WSG Raiffeisen Radenthein Garnets)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(101.5)
1.83
|
(101.5)
1.83
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Rapid Wien)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(100.5)
1.83
|
(100.5)
1.83
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
WSG Raiffeisen Radenthein Garnets Vinder
2.35
|
|
Uafgjort (Draw)
12.25
|
|
Rapid Wien Vinder
1.64
|
|
WSG Raiffeisen Radenthein Garnets Vinder Eller uafgjort (draw)
1.98
|
|
Rapid Wien Vinder Eller uafgjort (draw)
1.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| WSG Raiffeisen Radenthein Garnets | Rapid Wien |
|---|---|
|
(+1.5)
1.84
|
(-1.5)
1.82
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(43.5)
1.80
|
(43.5)
1.86
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (WSG Raiffeisen Radenthein Garnets) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(20.5)
1.88
|
(20.5)
1.78
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Rapid Wien) - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(22.5)
1.81
|
(22.5)
1.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.