| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.143 | 6.45 | 23.00 | — | 1.091 | 5.10 |
(-1.5) 2.50 |
(+1.5) 1.47 |
(1.5) 2.24 |
(1.5) 1.58 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(23)
|
Hovedmarkeder
(42)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(11)
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(27)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(48)
|
Statistikker
(44)
|
Markeder på hjørnespark
(42)
|
|
|
Markeder på fejl
(25)
|
Periodemarkeder
(59)
|
Andre Markeder
(2)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Real Sociedad Vinder
1.143
|
|
Uafgjort (Draw)
6.45
|
|
Rayo Vallecano Vinder
23.00
|
|
Real Sociedad Vinder Eller Rayo Vallecano Vinder
1.091
|
|
Rayo Vallecano Vinder Eller uafgjort (draw)
5.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Real Sociedad | Uafgjort (Draw) | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.30
|
(1 - 1)
6.35
|
(1 - 2)
31.00
|
|
(2 - 0)
3.52
|
(2 - 2)
43.00
|
|
|
(2 - 1)
10.50
|
||
|
(3 - 0)
10.50
|
||
|
(3 - 1)
28.00
|
||
|
(4 - 0)
36.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Real Sociedad | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-2.5)
6.80
|
(+2.5)
1.025
|
|
(-2.0)
5.70
|
(+2.0)
1.071
|
|
(-1.5)
2.50
|
(+1.5)
1.47
|
|
(-1.0)
1.34
|
(+1.0)
2.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.24
|
(1.5)
1.58
|
|
(2.0)
1.44
|
(2.0)
2.41
|
|
(2.5)
1.195
|
(2.5)
3.50
|
|
(3.0)
1.001
|
(3.0)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.59 | 2.18 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Real Sociedad)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.727
|
(1.5)
2.00
|
|
(2.0)
1.18
|
(2.0)
4.20
|
|
(2.5)
1.094
|
(2.5)
5.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.42 | 2.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Rayo Vallecano)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.29
|
(0.5)
2.98
|
|
(1.0)
1.025
|
(1.0)
9.60
|
|
(1.5)
1.013
|
(1.5)
11.00
|
| Ulige | Lige |
| 3.74 | 1.22 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Rayo Vallecano Scorer | 3.10 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer | 3.10 | 1.31 |
| Rayo Vallecano Scorer - 2. Halvleg | 3.10 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.10 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.10 | 1.31 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.11 | 1.727 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.10 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 5.85 | 1.091 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.35 | 1.076 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.94 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.40 | 1.26 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.444 | 2.53 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.31 | 3.08 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.28 | 3.26 |
| Real Sociedad Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.24 | 1.56 |
| Real Sociedad Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.70 | 1.045 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.13 | 1.62 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.50 | 1.049 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(10.5)
4.25
|
(10.5)
1.176
|
|
(11.5)
2.15
|
(11.5)
1.61
|
|
(12.5)
1.444
|
(12.5)
2.53
|
|
(13.5)
1.152
|
(13.5)
4.45
|
|
(14.5)
1.026
|
(14.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.