| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.25 | 1.92 | 6.65 | 1.038 | 1.69 | 1.50 |
(0) 1.25 |
(0) 3.50 |
(0.5) 2.24 |
(0.5) 1.52 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(15)
|
Hovedmarkeder
(41)
|
Handicapmarkeder
(9)
|
|
I Alt-markeder
(22)
|
Markeder På Mål
(26)
|
Halvlegsmarkeder
(47)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Shanghai Shengli B Kvinder Vinder
2.25
|
|
Uafgjort (Draw)
1.92
|
|
Wuhan SU Kvinder Vinder
6.65
|
|
Shanghai Shengli B Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.038
|
|
Shanghai Shengli B Kvinder Vinder Eller Wuhan SU Kvinder Vinder
1.69
|
|
Wuhan SU Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Shanghai Shengli B Kvinder | Uafgjort (Draw) | Wuhan SU Kvinder |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.18
|
(0 - 0)
2.24
|
(0 - 1)
7.40
|
|
(2 - 0)
9.60
|
(1 - 1)
10.50
|
(0 - 2)
41.00
|
|
(2 - 1)
27.00
|
(1 - 2)
51.00
|
|
|
(3 - 0)
34.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Shanghai Shengli B Kvinder | Wuhan SU Kvinder |
|---|---|
|
(-1.5)
7.70
|
(+1.5)
1.046
|
|
(-1.0)
5.65
|
(+1.0)
1.098
|
|
(0)
1.25
|
(0)
3.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.24
|
(0.5)
1.52
|
|
(1.0)
1.47
|
(1.0)
2.35
|
|
(1.5)
1.21
|
(1.5)
3.58
|
|
(2.0)
1.01
|
(2.0)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.13 | 1.59 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Shanghai Shengli B Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.80
|
(0.5)
1.83
|
|
(1.0)
1.191
|
(1.0)
3.72
|
|
(1.5)
1.095
|
(1.5)
5.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.41 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Wuhan SU Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.26
|
(0.5)
3.22
|
| Ulige | Lige |
| 3.95 | 1.181 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Shanghai Shengli B Kvinder Scorer | 1.833 | 1.81 |
| Wuhan SU Kvinder Scorer | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer | 6.50 | 1.058 |
| Shanghai Shengli B Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 1.833 | 1.81 |
| Wuhan SU Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 3.28 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 6.50 | 1.058 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 6.50 | 1.058 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.52 | 2.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 6.50 | 1.058 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 7.00 | 1.045 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.22 | 3.58 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.085 | 5.65 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.062 | 6.35 |
| Shanghai Shengli B Kvinder Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.10 | 1.069 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.25 | 1.10 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.