| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
6.25 | 1.66 | 2.83 | 1.31 | 1.96 | 1.048 |
(0) 2.85 |
(0) 1.363 |
(0.5) 1.85 |
(0.5) 1.78 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(13)
|
Hovedmarkeder
(35)
|
Handicapmarkeder
(7)
|
|
I Alt-markeder
(19)
|
Markeder På Mål
(24)
|
Halvlegsmarkeder
(42)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Fujian Nanan Kvinder Vinder
6.25
|
|
Uafgjort (Draw)
1.66
|
|
Henan Zhongyuan Kvinder Vinder
2.83
|
|
Fujian Nanan Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
|
Fujian Nanan Kvinder Vinder Eller Henan Zhongyuan Kvinder Vinder
1.96
|
|
Henan Zhongyuan Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.048
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Fujian Nanan Kvinder | Uafgjort (Draw) | Henan Zhongyuan Kvinder |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
6.65
|
(0 - 0)
1.85
|
(0 - 1)
3.54
|
|
(2 - 0)
38.00
|
(1 - 1)
12.50
|
(0 - 2)
14.00
|
|
(2 - 1)
56.00
|
(1 - 2)
38.00
|
|
|
(0 - 3)
51.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Fujian Nanan Kvinder | Henan Zhongyuan Kvinder |
|---|---|
|
(0)
2.85
|
(0)
1.363
|
|
(+1.0)
1.019
|
(-1.0)
9.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.85
|
(0.5)
1.78
|
|
(1.0)
1.23
|
(1.0)
3.42
|
|
(1.5)
1.102
|
(1.5)
5.05
|
| Ulige | Lige |
| 2.34 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Fujian Nanan Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.183
|
(0.5)
3.85
|
| Ulige | Lige |
| 4.30 | 1.154 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Henan Zhongyuan Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.47
|
(0.5)
2.36
|
|
(1.0)
1.044
|
(1.0)
6.65
|
|
(1.5)
1.008
|
(1.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.83 | 1.34 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Fujian Nanan Kvinder Scorer | 3.90 | 1.186 |
| Henan Zhongyuan Kvinder Scorer | 2.36 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer | 8.50 | 1.018 |
| Fujian Nanan Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 3.90 | 1.186 |
| Henan Zhongyuan Kvinder Scorer - 2. Halvleg | 2.36 | 1.48 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 8.50 | 1.018 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 8.50 | 1.018 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.78 | 1.85 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 8.50 | 1.018 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 8.90 | 1.013 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.107 | 5.10 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.03 | 7.80 |
| Henan Zhongyuan Kvinder Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 9.20 | 1.009 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.70 | 1.032 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.