| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.10 | 2.27 | 2.84 | 1.31 | 1.48 | 1.27 |
(0) 1.909 |
(0) 1.78 |
(1.5) 1.52 |
(1.5) 2.26 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(49)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(28)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(59)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Ayutthaya United FC Vinder
3.10
|
|
Uafgjort (Draw)
2.27
|
|
Lamphun Warrior FC Vinder
2.84
|
|
Ayutthaya United FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
|
Ayutthaya United FC Vinder Eller Lamphun Warrior FC Vinder
1.48
|
|
Lamphun Warrior FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Ayutthaya United FC | Uafgjort (Draw) | Lamphun Warrior FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.60
|
(0 - 0)
3.28
|
(0 - 1)
4.333
|
|
(2 - 0)
13.75
|
(1 - 1)
6.20
|
(0 - 2)
12.50
|
|
(2 - 1)
18.00
|
(2 - 2)
41.00
|
(1 - 2)
17.00
|
|
(3 - 0)
48.00
|
(0 - 3)
43.00
|
|
|
(3 - 1)
61.00
|
(1 - 3)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Ayutthaya United FC | Lamphun Warrior FC |
|---|---|
|
(-1.5)
9.70
|
(+1.5)
1.01
|
|
(-1.0)
8.00
|
(+1.0)
1.032
|
|
(0)
1.909
|
(0)
1.78
|
|
(+1.0)
1.05
|
(-1.0)
7.10
|
|
(+1.5)
1.021
|
(-1.5)
8.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.24
|
(0.5)
1.25
|
|
(1.0)
2.24
|
(1.0)
1.51
|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.26
|
|
(2.0)
1.156
|
(2.0)
4.10
|
|
(2.5)
1.093
|
(2.5)
5.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.95 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ayutthaya United FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.76
|
(0.5)
1.86
|
|
(1.0)
1.176
|
(1.0)
3.96
|
|
(1.5)
1.075
|
(1.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.39 | 1.47 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Lamphun Warrior FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.82
|
(0.5)
1.80
|
|
(1.0)
1.22
|
(1.0)
3.54
|
|
(1.5)
1.09
|
(1.5)
5.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.34 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Ayutthaya United FC Scorer | 1.87 | 1.77 |
| Lamphun Warrior FC Scorer | 1.81 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer | 3.42 | 1.24 |
| Ayutthaya United FC Scorer - 2. Halvleg | 1.87 | 1.77 |
| Lamphun Warrior FC Scorer - 2. Halvleg | 1.81 | 1.83 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.42 | 1.24 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.25 | 3.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.42 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 6.30 | 1.063 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.20 | 1.067 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.10 | 1.168 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.58 | 1.22 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.51 | 2.29 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.285 | 3.125 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.24 | 3.42 |
| Ayutthaya United FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.55 | 1.056 |
| Lamphun Warrior FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.05 | 1.071 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.55 | 1.222 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.