| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.74 | 1.99 | 4.05 | 1.153 | 1.63 | 1.333 |
(0) 1.571 |
(0) 2.23 |
(1.0) 1.666 |
(1.0) 1.99 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(47)
|
Handicapmarkeder
(10)
|
|
I Alt-markeder
(27)
|
Markeder På Mål
(31)
|
Halvlegsmarkeder
(55)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FK Termez Surkhon Vinder
2.74
|
|
Uafgjort (Draw)
1.99
|
|
Xorazm FK Urganch Vinder
4.05
|
|
FK Termez Surkhon Vinder Eller uafgjort (draw)
1.153
|
|
FK Termez Surkhon Vinder Eller Xorazm FK Urganch Vinder
1.63
|
|
Xorazm FK Urganch Vinder Eller uafgjort (draw)
1.333
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FK Termez Surkhon | Uafgjort (Draw) | Xorazm FK Urganch |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.72
|
(0 - 0)
2.52
|
(0 - 1)
4.95
|
|
(2 - 0)
12.00
|
(1 - 1)
7.60
|
(0 - 2)
19.75
|
|
(2 - 1)
22.00
|
(2 - 2)
61.00
|
(1 - 2)
28.00
|
|
(3 - 0)
43.00
|
(0 - 3)
69.00
|
|
|
(3 - 1)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| FK Termez Surkhon | Xorazm FK Urganch |
|---|---|
|
(-1.5)
9.70
|
(+1.5)
1.017
|
|
(-1.0)
7.70
|
(+1.0)
1.046
|
|
(0)
1.571
|
(0)
2.23
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.52
|
(0.5)
1.41
|
|
(1.0)
1.666
|
(1.0)
1.99
|
|
(1.5)
1.29
|
(1.5)
3.04
|
|
(2.0)
1.046
|
(2.0)
6.70
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.04 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FK Termez Surkhon)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.72
|
(0.5)
1.909
|
|
(1.0)
1.154
|
(1.0)
4.15
|
|
(1.5)
1.075
|
(1.5)
5.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.50 | 1.43 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Xorazm FK Urganch)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.49
|
(0.5)
2.32
|
|
(1.0)
1.06
|
(1.0)
6.10
|
|
(1.5)
1.026
|
(1.5)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.875 | 1.33 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FK Termez Surkhon Scorer | 1.92 | 1.727 |
| Xorazm FK Urganch Scorer | 2.32 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer | 4.80 | 1.122 |
| FK Termez Surkhon Scorer - 2. Halvleg | 1.92 | 1.727 |
| Xorazm FK Urganch Scorer - 2. Halvleg | 2.32 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.80 | 1.122 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.80 | 1.122 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.41 | 2.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.80 | 1.122 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 9.70 | 1.004 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.60 | 1.034 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.35 | 1.096 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.95 | 1.116 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.30 | 3.04 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.149 | 4.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.125 | 4.75 |
| FK Termez Surkhon Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.95 | 1.046 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.85 | 1.121 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.