| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
16.75 | 6.70 | 1.112 | 4.85 | 1.044 | — |
(+1.5) 2.08 |
(-1.5) 1.65 |
(2.5) 2.35 |
(2.5) 1.49 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(27)
|
Hovedmarkeder
(63)
|
Handicapmarkeder
(15)
|
|
I Alt-markeder
(35)
|
Markeder På Mål
(45)
|
Halvlegsmarkeder
(65)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
FC Rapperswil-Jona Vinder
16.75
|
|
Uafgjort (Draw)
6.70
|
|
FC St. Gallen 1879 Vinder
1.112
|
|
FC Rapperswil-Jona Vinder Eller uafgjort (draw)
4.85
|
|
FC Rapperswil-Jona Vinder Eller FC St. Gallen 1879 Vinder
1.044
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 1/8-finale
|
|
FC Rapperswil-Jona
8.80
|
|
FC St. Gallen 1879
1.033
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| FC Rapperswil-Jona | Uafgjort (Draw) | FC St. Gallen 1879 |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
26.00
|
(1 - 1)
8.70
|
(0 - 1)
6.20
|
|
(3 - 1)
81.00
|
(2 - 2)
17.25
|
(0 - 2)
4.15
|
|
(3 - 2)
61.00
|
(3 - 3)
73.00
|
(1 - 2)
6.15
|
|
(0 - 3)
5.60
|
||
|
(1 - 3)
8.60
|
||
|
(2 - 3)
24.00
|
||
|
(0 - 4)
11.00
|
||
|
(1 - 4)
16.75
|
||
|
(2 - 4)
46.00
|
||
|
(0 - 5)
27.00
|
||
|
(1 - 5)
41.00
|
||
|
(0 - 6)
67.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| FC Rapperswil-Jona | FC St. Gallen 1879 |
|---|---|
|
(+1.0)
3.72
|
(-1.0)
1.20
|
|
(+1.5)
2.08
|
(-1.5)
1.65
|
|
(+2.0)
1.533
|
(-2.0)
2.22
|
|
(+2.5)
1.31
|
(-2.5)
2.95
|
|
(+3.0)
1.083
|
(-3.0)
5.55
|
|
(+3.5)
1.055
|
(-3.5)
6.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
6.20
|
(1.5)
1.059
|
|
(2.0)
4.90
|
(2.0)
1.111
|
|
(2.5)
2.35
|
(2.5)
1.49
|
|
(3.0)
1.75
|
(3.0)
1.88
|
|
(3.5)
1.42
|
(3.5)
2.49
|
|
(4.0)
1.157
|
(4.0)
4.15
|
|
(4.5)
1.106
|
(4.5)
4.95
|
| Ulige | Lige |
| 1.80 | 1.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Rapperswil-Jona)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.76
|
(0.5)
1.909
|
|
(1.0)
1.177
|
(1.0)
4.05
|
|
(1.5)
1.078
|
(1.5)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.45 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC St. Gallen 1879)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.58
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.48
|
(2.0)
1.43
|
|
(2.5)
1.61
|
(2.5)
2.11
|
|
(3.0)
1.22
|
(3.0)
3.54
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.93 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Rapperswil-Jona Scorer | 1.909 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer | 1.909 | 1.76 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 7.20 | 1.048 |
| Mål I Begge Halvlege | 1.073 | 5.75 |
| FC St. Gallen 1879 Scorer - Begge Halvlege | 1.25 | 3.42 |
| FC Rapperswil-Jona Scorer - 2. Halvleg | 1.952 | 1.72 |
| FC St. Gallen 1879 Scorer - 2. Halvleg | 1.25 | 3.42 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.57 | 1.42 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.45 | 1.46 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.222 | 4.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.909 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.28 | 1.53 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 8.70 | 1.023 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.86 | 1.198 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.57 | 1.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.93 | 1.33 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.12 | 1.61 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.86 | 1.80 |
| FC Rapperswil-Jona Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.70 | 1.038 |
| FC St. Gallen 1879 Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.75 | 1.37 |
| FC St. Gallen 1879 Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.39 | 2.67 |
| FC St. Gallen 1879 Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.45 | 1.066 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.64 | 1.40 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.285 | 3.18 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 6.35 | 1.068 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.029
|
(1.5)
8.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC St. Gallen 1879) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.005
|
(1.5)
10.25
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.