| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
27.00 | 6.65 | 1.077 | 5.40 | 1.038 | 1.003 |
(+1.5) 1.727 |
(-1.5) 1.97 |
(2.5) 1.46 |
(2.5) 2.39 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(13)
|
Hovedmarkeder
(24)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(24)
|
Markeder På Mål
(15)
|
Halvlegsmarkeder
(16)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
ACS Kids Tâmpa Brasov Vinder
27.00
|
|
Uafgjort (Draw)
6.65
|
|
ARO Muscelul Câmpulung Vinder
1.077
|
|
ACS Kids Tâmpa Brasov Vinder Eller uafgjort (draw)
5.40
|
|
ACS Kids Tâmpa Brasov Vinder Eller ARO Muscelul Câmpulung Vinder
1.038
|
|
ARO Muscelul Câmpulung Vinder Eller uafgjort (draw)
1.003
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| ACS Kids Tâmpa Brasov | ARO Muscelul Câmpulung |
|---|---|
|
(+1.5)
1.727
|
(-1.5)
1.97
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.08
|
(1.5)
1.28
|
|
(2.0)
2.07
|
(2.0)
1.61
|
|
(2.5)
1.46
|
(2.5)
2.39
|
|
(3.0)
1.13
|
(3.0)
4.55
|
|
(3.5)
1.078
|
(3.5)
5.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.69 | 1.97 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (ACS Kids Tâmpa Brasov)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.39
|
(0.5)
2.61
|
|
(1.0)
1.027
|
(1.0)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 3.20 | 1.27 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (ARO Muscelul Câmpulung)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.0)
1.47
|
(2.0)
2.34
|
|
(2.5)
1.23
|
(2.5)
3.36
|
|
(3.0)
1.027
|
(3.0)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.57 | 2.16 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.