| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
30.00 | 6.70 | 1.072 | 5.55 | 1.036 | 1.004 |
(+1.5) 1.62 |
(-1.5) 2.14 |
(1.5) 2.60 |
(1.5) 1.39 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(12)
|
Hovedmarkeder
(24)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(21)
|
Markeder På Mål
(15)
|
Halvlegsmarkeder
(14)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
SC FC Voluntari SA II Vinder
30.00
|
|
Uafgjort (Draw)
6.70
|
|
Omega Buc Vinder
1.072
|
|
SC FC Voluntari SA II Vinder Eller uafgjort (draw)
5.55
|
|
SC FC Voluntari SA II Vinder Eller Omega Buc Vinder
1.036
|
|
Omega Buc Vinder Eller uafgjort (draw)
1.004
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| SC FC Voluntari SA II | Omega Buc |
|---|---|
|
(+1.5)
1.62
|
(-1.5)
2.14
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.60
|
(1.5)
1.39
|
|
(2.0)
1.727
|
(2.0)
1.90
|
|
(2.5)
1.32
|
(2.5)
2.875
|
|
(3.0)
1.06
|
(3.0)
6.15
|
|
(3.5)
1.031
|
(3.5)
7.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.64 | 2.04 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (SC FC Voluntari SA II)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.32
|
(0.5)
2.89
|
| Ulige | Lige |
| 3.55 | 1.222 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Omega Buc)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.92
|
(1.5)
1.71
|
|
(2.0)
1.31
|
(2.0)
2.90
|
|
(2.5)
1.152
|
(2.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.51 | 2.29 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.