| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.27 | 3.90 | 14.00 | 1.002 | 1.166 | 3.06 |
(-1.0) 2.12 |
(+1.0) 1.63 |
(1.5) 2.09 |
(1.5) 1.60 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(11)
|
Hovedmarkeder
(20)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(19)
|
Markeder På Mål
(11)
|
Halvlegsmarkeder
(16)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Olsa Brakel Kvinder Vinder
1.27
|
|
Uafgjort (Draw)
3.90
|
|
RSC Anderlecht II Kvinder Vinder
14.00
|
|
Olsa Brakel Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
1.002
|
|
Olsa Brakel Kvinder Vinder Eller RSC Anderlecht II Kvinder Vinder
1.166
|
|
RSC Anderlecht II Kvinder Vinder Eller uafgjort (draw)
3.06
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Olsa Brakel Kvinder | RSC Anderlecht II Kvinder |
|---|---|
|
(-1.0)
2.12
|
(+1.0)
1.63
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.09
|
(1.5)
1.60
|
|
(2.0)
1.363
|
(2.0)
2.69
|
|
(2.5)
1.165
|
(2.5)
4.05
|
| Ulige | Lige |
| 1.56 | 2.18 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Olsa Brakel Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.333
|
(1.5)
2.78
|
|
(2.0)
1.004
|
(2.0)
8.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.26 | 3.28 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (RSC Anderlecht II Kvinder)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.47
|
(0.5)
2.36
|
|
(1.0)
1.044
|
(1.0)
6.65
|
|
(1.5)
1.009
|
(1.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.86 | 1.333 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.