| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.60 | 1.75 | 3.08 | 1.27 | 1.85 | 1.115 |
(0) 2.23 |
(0) 1.571 |
(2.5) 2.02 |
(2.5) 1.64 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(10)
|
Hovedmarkeder
(22)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(16)
|
Markeder På Mål
(12)
|
Halvlegsmarkeder
(15)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
CS Odorheiu Secuiesc Vinder
4.60
|
|
Uafgjort (Draw)
1.75
|
|
USV Iaşi Vinder
3.08
|
|
CS Odorheiu Secuiesc Vinder Eller uafgjort (draw)
1.27
|
|
CS Odorheiu Secuiesc Vinder Eller USV Iaşi Vinder
1.85
|
|
USV Iaşi Vinder Eller uafgjort (draw)
1.115
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| CS Odorheiu Secuiesc | USV Iaşi |
|---|---|
|
(0)
2.23
|
(0)
1.571
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.02
|
(2.5)
1.64
|
|
(3.0)
1.333
|
(3.0)
2.81
|
|
(3.5)
1.152
|
(3.5)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.22 | 1.54 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (CS Odorheiu Secuiesc)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
2.88
|
| Ulige | Lige |
| 1.25 | 3.34 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (USV Iaşi)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.36
|
|
(2.0)
1.067
|
(2.0)
5.85
|
|
(2.5)
1.03
|
(2.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.34 | 2.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.