| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.026 | 9.80 | 26.00 | 1.005 | 1.007 | 7.20 |
(-2.0) 1.95 |
(+2.0) 1.75 |
(5.5) 1.60 |
(5.5) 2.09 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(26)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(26)
|
Markeder På Mål
(14)
|
Halvlegsmarkeder
(15)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Steaua Bukarest II Vinder
1.026
|
|
Uafgjort (Draw)
9.80
|
|
Progresul Mogosoaia Vinder
26.00
|
|
Steaua Bukarest II Vinder Eller uafgjort (draw)
1.005
|
|
Steaua Bukarest II Vinder Eller Progresul Mogosoaia Vinder
1.007
|
|
Progresul Mogosoaia Vinder Eller uafgjort (draw)
7.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Steaua Bukarest II | Progresul Mogosoaia |
|---|---|
|
(-2.0)
1.95
|
(+2.0)
1.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 4)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
3.58
|
(4.5)
1.21
|
|
(5.0)
2.49
|
(5.0)
1.42
|
|
(5.5)
1.60
|
(5.5)
2.09
|
|
(6.0)
1.22
|
(6.0)
3.50
|
|
(6.5)
1.128
|
(6.5)
4.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.92 | 1.73 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Steaua Bukarest II)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
1.84
|
(3.5)
1.77
|
|
(4.0)
1.24
|
(4.0)
3.30
|
|
(4.5)
1.117
|
(4.5)
4.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.47 | 2.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Progresul Mogosoaia)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.909
|
(1.5)
1.72
|
|
(2.0)
1.31
|
(2.0)
2.90
|
|
(2.5)
1.151
|
(2.5)
4.15
|
| Ulige | Lige |
| 1.50 | 2.31 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.