| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.54 | 1.79 | 3.65 | 1.19 | 1.81 | 1.20 |
(0) 1.84 |
(0) 1.85 |
(4.5) 2.12 |
(4.5) 1.58 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(10)
|
Hovedmarkeder
(21)
|
Handicapmarkeder
(1)
|
|
I Alt-markeder
(17)
|
Markeder På Mål
(10)
|
Halvlegsmarkeder
(16)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Moravské Knínice Vinder
3.54
|
|
Uafgjort (Draw)
1.79
|
|
Cezava Vinder
3.65
|
|
Moravské Knínice Vinder Eller uafgjort (draw)
1.19
|
|
Moravské Knínice Vinder Eller Cezava Vinder
1.81
|
|
Cezava Vinder Eller uafgjort (draw)
1.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Moravské Knínice | Cezava |
|---|---|
|
(0)
1.84
|
(0)
1.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 4)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
2.12
|
(4.5)
1.58
|
|
(5.0)
1.39
|
(5.0)
2.59
|
|
(5.5)
1.176
|
(5.5)
3.92
|
| Ulige | Lige |
| 2.18 | 1.56 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Moravské Knínice)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.47
|
(2.5)
2.33
|
|
(3.0)
1.048
|
(3.0)
6.45
|
| Ulige | Lige |
| 2.97 | 1.31 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cezava)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.47
|
|
(3.0)
1.047
|
(3.0)
6.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.97 | 1.31 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.