| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
13.75 | 5.00 | 1.197 | 3.68 | 1.103 | — |
(+1.5) 1.54 |
(-1.5) 2.30 |
(2.5) 1.58 |
(2.5) 2.16 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(58)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(36)
|
Halvlegsmarkeder
(64)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
OS Belenenses Vinder
13.75
|
|
Uafgjort (Draw)
5.00
|
|
FC Arouca Vinder
1.197
|
|
OS Belenenses Vinder Eller uafgjort (draw)
3.68
|
|
OS Belenenses Vinder Eller FC Arouca Vinder
1.103
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kvalificerer Sig Til 1/16-finale
|
|
OS Belenenses
6.35
|
|
FC Arouca
1.082
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| OS Belenenses | Uafgjort (Draw) | FC Arouca |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
18.00
|
(1 - 1)
5.40
|
(0 - 1)
3.50
|
|
(3 - 1)
64.00
|
(2 - 2)
19.50
|
(0 - 2)
3.74
|
|
(3 - 2)
67.00
|
(1 - 2)
6.35
|
|
|
(0 - 3)
8.20
|
||
|
(1 - 3)
14.25
|
||
|
(2 - 3)
41.00
|
||
|
(0 - 4)
24.00
|
||
|
(1 - 4)
41.00
|
||
|
(0 - 5)
69.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| OS Belenenses | FC Arouca |
|---|---|
|
(+1.0)
2.44
|
(-1.0)
1.444
|
|
(+1.5)
1.54
|
(-1.5)
2.30
|
|
(+2.0)
1.145
|
(-2.0)
4.35
|
|
(+2.5)
1.081
|
(-2.5)
5.65
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.50
|
(1.5)
1.22
|
|
(2.0)
2.41
|
(2.0)
1.45
|
|
(2.5)
1.58
|
(2.5)
2.16
|
|
(3.0)
1.197
|
(3.0)
3.70
|
|
(3.5)
1.119
|
(3.5)
4.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.73 | 1.94 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (OS Belenenses)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.666
|
(0.5)
2.03
|
|
(1.0)
1.137
|
(1.0)
4.60
|
|
(1.5)
1.067
|
(1.5)
6.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.60 | 1.41 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Arouca)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.12
|
(1.5)
1.61
|
|
(2.0)
1.42
|
(2.0)
2.56
|
|
(2.5)
1.21
|
(2.5)
3.64
|
| Ulige | Lige |
| 1.56 | 2.21 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| OS Belenenses Scorer | 2.03 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer | 2.03 | 1.666 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 10.50 | 1.002 |
| OS Belenenses Scorer - 2. Halvleg | 2.03 | 1.666 |
| FC Arouca Scorer - 2. Halvleg | 1.61 | 2.12 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.48 | 1.24 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.59 | 2.36 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.03 | 1.666 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.75 | 1.087 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.40 | 1.102 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.34 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.15 | 1.59 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.04 | 1.66 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.72 | 1.952 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.65 | 2.05 |
| OS Belenenses Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.40 | 1.027 |
| FC Arouca Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.87 | 1.79 |
| FC Arouca Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.11 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.666 | 2.03 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.85 | 1.127 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.