| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
2
Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.72 | 1.909 |
(+2.5) 1.74 |
(-2.5) 1.94 |
(202.5) 1.70 |
(202.5) 1.99 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(7)
|
Hovedmarkeder
(1)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(1)
|
I Alt-markeder
(2)
|
Sæt-markeder
(7)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Pinheiros U19
1.72
|
|
Nova Trento U19
1.909
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap På Point
(nuværende pointforskel: 4)
|
| Pinheiros U19 | Nova Trento U19 |
|---|---|
|
(+2.5)
1.74
|
(-2.5)
1.94
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 176)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(202.5)
1.70
|
(202.5)
1.99
|
| Ulige | Lige |
| 2.32 | 1.51 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Sæt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I 5. Sæt Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Pinheiros U19 | Nova Trento U19 |
|---|---|
|
(-2.5)
2.40
|
(+2.5)
1.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt I 5. Sæt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(26.5)
1.70
|
(26.5)
1.98
|
| Ulige | Lige |
| 2.32 | 1.51 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Pinheiros U19) - 5. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(14.5)
2.09
|
(14.5)
1.63
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Nova Trento U19) - 5. Sæt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(14.5)
1.86
|
(14.5)
1.80
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.