| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.137 | 6.15 | 17.75 | — | 1.069 | 4.60 |
(-1.5) 1.98 |
(+1.5) 1.74 |
(2.5) 1.571 |
(2.5) 2.19 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(21)
|
Hovedmarkeder
(51)
|
|
Handicapmarkeder
(13)
|
I Alt-markeder
(32)
|
Markeder På Mål
(38)
|
|
Halvlegsmarkeder
(62)
|
Markeder på fejl
(35)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Lanús Vinder
1.137
|
|
Uafgjort (Draw)
6.15
|
|
Gimnasia Mendoza Vinder
17.75
|
|
Lanús Vinder Eller Gimnasia Mendoza Vinder
1.069
|
|
Gimnasia Mendoza Vinder Eller uafgjort (draw)
4.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Lanús | Uafgjort (Draw) | Gimnasia Mendoza |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.42
|
(1 - 1)
6.85
|
(1 - 2)
27.00
|
|
(2 - 0)
3.44
|
(2 - 2)
27.00
|
|
|
(2 - 1)
7.30
|
||
|
(3 - 0)
6.85
|
||
|
(3 - 1)
14.75
|
||
|
(3 - 2)
48.00
|
||
|
(4 - 0)
19.00
|
||
|
(4 - 1)
38.00
|
||
|
(5 - 0)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Lanús | Gimnasia Mendoza |
|---|---|
|
(-2.5)
4.45
|
(+2.5)
1.125
|
|
(-2.0)
3.38
|
(+2.0)
1.23
|
|
(-1.5)
1.98
|
(+1.5)
1.74
|
|
(-1.0)
1.26
|
(+1.0)
3.16
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.28
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.30
|
(2.0)
1.45
|
|
(2.5)
1.571
|
(2.5)
2.19
|
|
(3.0)
1.176
|
(3.0)
3.62
|
|
(3.5)
1.101
|
(3.5)
4.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.95 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Lanús)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.36
|
(1.5)
1.49
|
|
(2.0)
1.54
|
(2.0)
2.22
|
|
(2.5)
1.26
|
(2.5)
3.15
|
|
(3.0)
1.037
|
(3.0)
6.30
|
|
(3.5)
1.016
|
(3.5)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.61 | 2.15 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Gimnasia Mendoza)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.47
|
(0.5)
2.31
|
|
(1.0)
1.078
|
(1.0)
6.00
|
|
(1.5)
1.044
|
(1.5)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.98 | 1.33 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Gimnasia Mendoza Scorer | 2.38 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer | 2.38 | 1.50 |
| Lanús Scorer - 2. Halvleg | 1.53 | 2.31 |
| Gimnasia Mendoza Scorer - 2. Halvleg | 2.49 | 1.46 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.94 | 1.20 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.84 | 1.21 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.53 | 2.51 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.38 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.48 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 6.65 | 1.067 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.85 | 1.063 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.56 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.80 | 1.37 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.55 | 1.44 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.92 | 1.77 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.57 | 2.22 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.49 | 2.40 |
| Lanús Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.71 | 1.99 |
| Lanús Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.40 | 1.165 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.60 | 2.16 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 4.25 | 1.175 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.