| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.53 | 2.76 | 2.93 | 1.33 | 1.363 | 1.43 |
(0) 1.727 |
(0) 2.00 |
(1.5) 2.03 |
(1.5) 1.66 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(41)
|
Hovedmarkeder
(79)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(40)
|
Markeder På Mål
(56)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(110)
|
Markeder på hjørnespark
(70)
|
Markeder på fejl
(64)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Macarthur FC Vinder
2.53
|
|
Uafgjort (Draw)
2.76
|
|
Brisbane Roar Vinder
2.93
|
|
Macarthur FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.33
|
|
Macarthur FC Vinder Eller Brisbane Roar Vinder
1.363
|
|
Brisbane Roar Vinder Eller uafgjort (draw)
1.43
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Macarthur FC | Uafgjort (Draw) | Brisbane Roar |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.70
|
(0 - 0)
5.20
|
(0 - 1)
5.25
|
|
(2 - 0)
9.70
|
(1 - 1)
5.05
|
(0 - 2)
12.00
|
|
(2 - 1)
10.25
|
(2 - 2)
20.50
|
(1 - 2)
11.50
|
|
(3 - 0)
26.00
|
(0 - 3)
34.00
|
|
|
(3 - 1)
29.00
|
(1 - 3)
34.00
|
|
|
(3 - 2)
51.00
|
(2 - 3)
56.00
|
|
|
(4 - 0)
71.00
|
||
|
(4 - 1)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Macarthur FC | Brisbane Roar |
|---|---|
|
(-1.5)
5.75
|
(+1.5)
1.064
|
|
(-1.0)
4.60
|
(+1.0)
1.113
|
|
(0)
1.727
|
(0)
2.00
|
|
(+1.0)
1.061
|
(-1.0)
5.85
|
|
(+1.5)
1.03
|
(-1.5)
7.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.80
|
(0.5)
1.084
|
|
(1.0)
3.70
|
(1.0)
1.171
|
|
(1.5)
2.03
|
(1.5)
1.66
|
|
(2.0)
1.49
|
(2.0)
2.20
|
|
(2.5)
1.28
|
(2.5)
2.85
|
|
(3.0)
1.072
|
(3.0)
5.00
|
|
(3.5)
1.044
|
(3.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Macarthur FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.42
|
(0.5)
1.43
|
|
(1.0)
1.61
|
(1.0)
2.12
|
|
(1.5)
1.285
|
(1.5)
3.10
|
|
(2.0)
1.049
|
(2.0)
6.35
|
|
(2.5)
1.027
|
(2.5)
6.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Brisbane Roar)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.23
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.48
|
(1.0)
2.39
|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.48
|
|
(2.0)
1.026
|
(2.0)
7.30
|
| Ulige | Lige |
| 2.16 | 1.60 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Macarthur FC Scorer | 1.45 | 2.52 |
| Brisbane Roar Scorer | 1.54 | 2.29 |
| Begge Hold Scorer | 2.40 | 1.49 |
| Mål I Begge Halvlege | 3.40 | 1.26 |
| Macarthur FC Scorer - Begge Halvlege | 7.50 | 1.049 |
| Brisbane Roar Scorer - Begge Halvlege | 8.40 | 1.032 |
| Macarthur FC Scorer - 1. Halvleg | 4.45 | 1.161 |
| Macarthur FC Scorer - 2. Halvleg | 1.71 | 1.99 |
| Brisbane Roar Scorer - 1. Halvleg | 4.80 | 1.139 |
| Brisbane Roar Scorer - 2. Halvleg | 1.84 | 1.84 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.24 | 1.285 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.96 | 1.333 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.38 | 1.58 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.095 | 5.20 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.40 | 1.49 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 7.20 | 1.054 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.05 | 1.125 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.64 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.46 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.06 | 1.66 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.62 | 2.13 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.52 | 2.33 |
| Macarthur FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.05 | 1.19 |
| Brisbane Roar Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.75 | 1.14 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.43 | 1.48 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.10 | 1.038 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Macarthur FC Vinder
5.35
|
|
Uafgjort (Draw)
1.33
|
|
Brisbane Roar Vinder
6.05
|
|
Macarthur FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.065
|
|
Macarthur FC Vinder Eller Brisbane Roar Vinder
2.84
|
|
Brisbane Roar Vinder Eller uafgjort (draw)
1.09
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Macarthur FC | Brisbane Roar |
|---|---|
|
(0)
1.76
|
(0)
1.93
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.43
|
(0.5)
2.54
|
|
(1.0)
1.048
|
(1.0)
6.55
|
|
(1.5)
1.02
|
(1.5)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 3.14 | 1.30 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Macarthur FC) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.161
|
(0.5)
4.45
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Brisbane Roar) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.139
|
(0.5)
4.80
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
7.70
|
(4.5)
1.032
|
|
(5.5)
4.40
|
(5.5)
1.154
|
|
(6.5)
2.76
|
(6.5)
1.38
|
|
(7.5)
1.94
|
(7.5)
1.75
|
|
(8.5)
1.51
|
(8.5)
2.35
|
|
(9.5)
1.26
|
(9.5)
3.34
|
|
(10.5)
1.109
|
(10.5)
5.05
|
|
(11.5)
1.027
|
(11.5)
7.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.