| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.17 | 5.10 | 20.50 | 1.002 | 1.108 | 4.10 |
(-1.0) 1.68 |
(+1.0) 2.05 |
(1.5) 1.94 |
(1.5) 1.727 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(12)
|
Hovedmarkeder
(38)
|
Handicapmarkeder
(8)
|
|
I Alt-markeder
(18)
|
Markeder På Mål
(20)
|
Halvlegsmarkeder
(42)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Santos Laguna Vinder
1.17
|
|
Uafgjort (Draw)
5.10
|
|
Club Necaxa Vinder
20.50
|
|
Club Santos Laguna Vinder Eller uafgjort (draw)
1.002
|
|
Club Santos Laguna Vinder Eller Club Necaxa Vinder
1.108
|
|
Club Necaxa Vinder Eller uafgjort (draw)
4.10
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Santos Laguna | Uafgjort (Draw) | Club Necaxa |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
1.95
|
(1 - 1)
4.95
|
(1 - 2)
24.00
|
|
(2 - 0)
4.25
|
(2 - 2)
41.00
|
|
|
(2 - 1)
11.25
|
||
|
(3 - 0)
16.50
|
||
|
(3 - 1)
38.00
|
||
|
(4 - 0)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Club Santos Laguna | Club Necaxa |
|---|---|
|
(-1.5)
3.42
|
(+1.5)
1.24
|
|
(-1.0)
1.68
|
(+1.0)
2.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.94
|
(1.5)
1.727
|
|
(2.0)
1.28
|
(2.0)
3.06
|
|
(2.5)
1.124
|
(2.5)
4.65
|
| Ulige | Lige |
| 1.52 | 2.30 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Santos Laguna)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.444
|
(1.5)
2.49
|
|
(2.0)
1.049
|
(2.0)
6.85
|
| Ulige | Lige |
| 1.30 | 3.08 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Necaxa)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.35
|
(0.5)
2.82
|
| Ulige | Lige |
| 3.42 | 1.25 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Necaxa Scorer | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer | 2.84 | 1.35 |
| Club Necaxa Scorer - 2. Halvleg | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 6.15 | 1.074 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 4.95 | 1.123 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.34 | 1.26 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.08 | 1.30 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.41 | 2.60 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.33 | 2.93 |
| Club Santos Laguna Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.93 | 1.33 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.64 | 1.40 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.