| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 2.53 |
(+2.5) 1.45 |
(2.5) 1.85 |
(2.5) 1.80 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(21)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(18)
|
Markeder På Mål
(27)
|
Halvlegsmarkeder
(40)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Liverpool F.C. (Montevideo) | Uafgjort (Draw) | C.A. Juventud (Las Piedras) |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
1.85
|
(2 - 2)
51.00
|
|
|
(2 - 1)
8.80
|
||
|
(3 - 0)
3.20
|
||
|
(3 - 1)
15.50
|
||
|
(4 - 0)
11.00
|
||
|
(4 - 1)
41.00
|
||
|
(5 - 0)
41.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Liverpool F.C. (Montevideo) | C.A. Juventud (Las Piedras) |
|---|---|
|
(-3.5)
8.50
|
(+3.5)
1.016
|
|
(-3.0)
6.60
|
(+3.0)
1.053
|
|
(-2.5)
2.53
|
(+2.5)
1.45
|
|
(-2.0)
1.19
|
(+2.0)
3.84
|
|
(-1.5)
1.035
|
(+1.5)
7.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.85
|
(2.5)
1.80
|
|
(3.0)
1.22
|
(3.0)
3.50
|
|
(3.5)
1.10
|
(3.5)
5.10
|
| Ulige | Lige |
| 2.375 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Liverpool F.C. (Montevideo))
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.57
|
(2.5)
2.19
|
|
(3.0)
1.114
|
(3.0)
5.05
|
|
(3.5)
1.06
|
(3.5)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.71 | 1.38 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.A. Juventud (Las Piedras))
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.142
|
(0.5)
4.60
|
| Ulige | Lige |
| 5.45 | 1.10 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| C.A. Juventud (Las Piedras) Scorer | 4.60 | 1.142 |
| Begge Hold Scorer | 4.60 | 1.142 |
| Liverpool F.C. (Montevideo) Scorer - 2. Halvleg | 2.19 | 1.57 |
| C.A. Juventud (Las Piedras) Scorer - 2. Halvleg | 4.60 | 1.142 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 10.25 | 1.004 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 10.25 | 1.004 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 4.60 | 1.142 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 9.40 | 1.013 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 8.30 | 1.028 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 5.65 | 1.091 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 5.15 | 1.112 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.24 | 3.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.136 | 4.70 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.12 | 5.00 |
| Liverpool F.C. (Montevideo) Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.375 | 1.49 |
| Liverpool F.C. (Montevideo) Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.40 | 1.027 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 2.34 | 1.50 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 8.40 | 1.027 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.