| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.67 | 3.30 | 5.10 | 1.108 | 1.26 | 2.01 |
(-1.0) 2.375 |
(+1.0) 1.51 |
(2.0) 1.83 |
(2.0) 1.83 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(32)
|
Hovedmarkeder
(82)
|
Handicapmarkeder
(16)
|
|
I Alt-markeder
(42)
|
Markeder På Mål
(58)
|
Halvlegsmarkeder
(101)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Cruz Azul F.C. Vinder
1.67
|
|
Uafgjort (Draw)
3.30
|
|
León F.C. Vinder
5.10
|
|
Cruz Azul F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.108
|
|
Cruz Azul F.C. Vinder Eller León F.C. Vinder
1.26
|
|
León F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
2.01
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Cruz Azul F.C. | Uafgjort (Draw) | León F.C. |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.20
|
(0 - 0)
6.55
|
(0 - 1)
9.00
|
|
(2 - 0)
5.95
|
(1 - 1)
5.80
|
(0 - 2)
25.00
|
|
(2 - 1)
8.00
|
(2 - 2)
21.00
|
(1 - 2)
16.75
|
|
(3 - 0)
12.00
|
(0 - 3)
76.00
|
|
|
(3 - 1)
16.50
|
(1 - 3)
61.00
|
|
|
(3 - 2)
41.00
|
(2 - 3)
69.00
|
|
|
(4 - 0)
30.00
|
||
|
(4 - 1)
41.00
|
||
|
(4 - 2)
83.00
|
||
|
(5 - 0)
76.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Cruz Azul F.C. | León F.C. |
|---|---|
|
(-2.5)
7.00
|
(+2.5)
1.046
|
|
(-2.0)
6.05
|
(+2.0)
1.071
|
|
(-1.5)
3.125
|
(+1.5)
1.285
|
|
(-1.0)
2.375
|
(+1.0)
1.51
|
|
(0)
1.21
|
(0)
3.66
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
6.45
|
(0.5)
1.049
|
|
(1.0)
5.20
|
(1.0)
1.094
|
|
(1.5)
2.40
|
(1.5)
1.45
|
|
(2.0)
1.83
|
(2.0)
1.83
|
|
(2.5)
1.444
|
(2.5)
2.41
|
|
(3.0)
1.171
|
(3.0)
3.94
|
|
(3.5)
1.115
|
(3.5)
4.75
|
|
(4.0)
1.003
|
(4.0)
9.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.82 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cruz Azul F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.98
|
(0.5)
1.184
|
|
(1.0)
2.63
|
(1.0)
1.39
|
|
(1.5)
1.65
|
(1.5)
2.05
|
|
(2.0)
1.25
|
(2.0)
3.34
|
|
(2.5)
1.149
|
(2.5)
4.25
|
| Ulige | Lige |
| 1.909 | 1.76 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (León F.C.)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.87
|
(0.5)
1.79
|
|
(1.0)
1.25
|
(1.0)
3.40
|
|
(1.5)
1.121
|
(1.5)
4.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.375 | 1.49 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Cruz Azul F.C. Scorer | 1.185 | 4.00 |
| León F.C. Scorer | 1.79 | 1.87 |
| Begge Hold Scorer | 2.30 | 1.52 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 10.25 | 1.005 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.98 | 1.32 |
| Cruz Azul F.C. Scorer - Begge Halvlege | 4.70 | 1.137 |
| Cruz Azul F.C. Scorer - 1. Halvleg | 3.34 | 1.26 |
| Cruz Azul F.C. Scorer - 2. Halvleg | 1.35 | 2.84 |
| León F.C. Scorer - 1. Halvleg | 5.90 | 1.083 |
| León F.C. Scorer - 2. Halvleg | 2.14 | 1.60 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.75 | 1.37 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.94 | 1.86 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.049 | 6.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.30 | 1.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.20 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.75 | 1.087 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.80 | 1.087 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.67 | 1.39 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.40 | 1.48 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.42 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.79 | 1.87 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.60 | 2.14 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.54 | 2.25 |
| Cruz Azul F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.375 | 1.49 |
| Cruz Azul F.C. Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.75 | 1.087 |
| León F.C. Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 7.10 | 1.051 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.97 | 1.71 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.20 | 1.109 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Cruz Azul F.C. Vinder
3.74
|
|
Uafgjort (Draw)
1.37
|
|
León F.C. Vinder
8.30
|
|
Cruz Azul F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.004
|
|
Cruz Azul F.C. Vinder Eller León F.C. Vinder
2.59
|
|
León F.C. Vinder Eller uafgjort (draw)
1.177
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Cruz Azul F.C. | León F.C. |
|---|---|
|
(0)
1.35
|
(0)
2.84
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.49
|
(0.5)
2.375
|
|
(1.0)
1.057
|
(1.0)
6.25
|
| Ulige | Lige |
| 2.98 | 1.32 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cruz Azul F.C.) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.26
|
(0.5)
3.34
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (León F.C.) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.083
|
(0.5)
5.90
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.