| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-3.5) 2.13 |
(+3.5) 1.63 |
(3.5) 2.49 |
(3.5) 1.44 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(16)
|
Hovedmarkeder
(28)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(23)
|
Markeder På Mål
(27)
|
Halvlegsmarkeder
(35)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Sporting Cristal | Uafgjort (Draw) | FC Cajamarca |
|---|---|---|
|
(3 - 0)
2.49
|
||
|
(3 - 1)
7.60
|
||
|
(3 - 2)
38.00
|
||
|
(4 - 0)
3.08
|
||
|
(4 - 1)
10.00
|
||
|
(4 - 2)
46.00
|
||
|
(5 - 0)
7.90
|
||
|
(5 - 1)
23.00
|
||
|
(6 - 0)
26.00
|
||
|
(6 - 1)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 3)
|
| Club Sporting Cristal | FC Cajamarca |
|---|---|
|
(-4.5)
5.80
|
(+4.5)
1.076
|
|
(-4.0)
4.35
|
(+4.0)
1.149
|
|
(-3.5)
2.13
|
(+3.5)
1.63
|
|
(-3.0)
1.21
|
(+3.0)
3.62
|
|
(-2.5)
1.069
|
(+2.5)
6.05
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 3)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
2.49
|
(3.5)
1.44
|
|
(4.0)
1.62
|
(4.0)
2.05
|
|
(4.5)
1.28
|
(4.5)
3.08
|
|
(5.0)
1.038
|
(5.0)
7.10
|
|
(5.5)
1.016
|
(5.5)
8.30
|
| Ulige | Lige |
| 1.64 | 2.07 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Sporting Cristal)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(3.5)
1.94
|
(3.5)
1.72
|
|
(4.0)
1.29
|
(4.0)
3.06
|
|
(4.5)
1.142
|
(4.5)
4.35
|
| Ulige | Lige |
| 1.51 | 2.32 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (FC Cajamarca)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.28
|
(0.5)
3.22
|
| Ulige | Lige |
| 3.92 | 1.193 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| FC Cajamarca Scorer | 3.22 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer | 3.22 | 1.28 |
| FC Cajamarca Scorer - 2. Halvleg | 3.22 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.22 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.22 | 1.28 |
| Et Hold Scorer 4 Eller Flere Mål | 1.88 | 1.92 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 3.22 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 5.55 | 1.096 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 7.40 | 1.043 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 4.40 | 1.157 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 3.65 | 1.22 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.49 | 2.375 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 5.5 | 1.30 | 3.08 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 6.5 | 1.25 | 3.42 |
| Club Sporting Cristal Til At Score 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.952 | 1.72 |
| Club Sporting Cristal Til At Score 5 Eller Flere Mål I Træk | 5.65 | 1.091 |
| Ethvert Hold Scorer 4 Eller Flere Mål I Træk | 1.952 | 1.72 |
| Ethvert Hold Scorer 5 Eller Flere Mål I Træk | 5.65 | 1.091 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.