| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.117 | 6.50 | 14.75 | — | 1.04 | 4.55 |
(-2.0) 1.66 |
(+2.0) 2.06 |
(8.5) 1.68 |
(8.5) 2.04 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(37)
|
Hovedmarkeder
(34)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(18)
|
Periodemarkeder
(19)
|
Markeder På Mål
(6)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Oshawa Generals Vinder
1.117
|
|
Uafgjort (Draw)
6.50
|
|
Ottawa 67's Vinder
14.75
|
|
Oshawa Generals Vinder Eller Ottawa 67's Vinder
1.04
|
|
Ottawa 67's Vinder Eller uafgjort (draw)
4.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Kampvinder
Inklusive overtid og straffekonkurrence
|
|
Oshawa Generals
1.062
|
|
Ottawa 67's
6.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Oshawa Generals | Ottawa 67's |
|---|---|
|
(-3.5)
4.95
|
(+3.5)
1.107
|
|
(-3.0)
3.85
|
(+3.0)
1.182
|
|
(-2.5)
2.08
|
(+2.5)
1.60
|
|
(-2.0)
1.66
|
(+2.0)
2.06
|
|
(-1.5)
1.39
|
(+1.5)
2.59
|
|
(-1.0)
1.175
|
(+1.0)
3.92
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 6)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(6.5)
8.30
|
(6.5)
1.016
|
|
(7.5)
2.875
|
(7.5)
1.32
|
|
(8.5)
1.68
|
(8.5)
2.04
|
|
(9.5)
1.22
|
(9.5)
3.50
|
|
(10.5)
1.048
|
(10.5)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 1.79 | 1.83 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Oshawa Generals)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
3.20
|
(4.5)
1.26
|
|
(5.5)
1.46
|
(5.5)
2.375
|
|
(6.5)
1.066
|
(6.5)
5.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Ottawa 67's)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.74
|
(2.5)
1.35
|
|
(3.5)
1.41
|
(3.5)
2.52
|
|
(4.5)
1.065
|
(4.5)
6.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Periodemarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 2. Periode Med Handicap
(nuværende pointforskel: 4)
|
| Oshawa Generals | Ottawa 67's |
|---|---|
|
(-4.5)
4.80
|
(+4.5)
1.116
|
|
(-4.0)
1.85
|
(+4.0)
1.77
|
|
(-3.5)
1.129
|
(+3.5)
4.55
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 2. Periode
(nuværende antal point: 4)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
1.48
|
(4.5)
2.33
|
|
(5.0)
1.064
|
(5.0)
6.05
|
|
(5.5)
1.027
|
(5.5)
7.60
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 3. Periode
|
|
Oshawa Generals Vinder
2.25
|
|
Uafgjort (Draw)
3.10
|
|
Ottawa 67's Vinder
2.81
|
|
Oshawa Generals Vinder Eller uafgjort (draw)
1.31
|
|
Oshawa Generals Vinder Eller Ottawa 67's Vinder
1.25
|
|
Ottawa 67's Vinder Eller uafgjort (draw)
1.48
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 3. Periode Med Handicap
|
| Oshawa Generals | Ottawa 67's |
|---|---|
|
(-1.0)
4.40
|
(+1.0)
1.14
|
|
(0)
1.63
|
(0)
2.03
|
|
(+1.0)
1.109
|
(-1.0)
4.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 3. Periode
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.0)
4.60
|
(1.0)
1.126
|
|
(1.5)
2.19
|
(1.5)
1.54
|
|
(2.0)
1.65
|
(2.0)
2.00
|
|
(2.5)
1.37
|
(2.5)
2.66
|
|
(3.0)
1.133
|
(3.0)
4.50
|
|
(3.5)
1.094
|
(3.5)
5.25
|
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.