| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.40 | 2.00 | 3.20 | 1.26 | 1.65 | 1.23 |
(0) 1.87 |
(0) 1.82 |
(1.0) 1.68 |
(1.0) 2.00 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(24)
|
Hovedmarkeder
(50)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(9)
|
I Alt-markeder
(25)
|
Markeder På Mål
(33)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(56)
|
Markeder på hjørnespark
(35)
|
Markeder på fejl
(20)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Esteghlal Tehran Vinder
3.40
|
|
Uafgjort (Draw)
2.00
|
|
Al Shamal SC Vinder
3.20
|
|
Esteghlal Tehran Vinder Eller uafgjort (draw)
1.26
|
|
Esteghlal Tehran Vinder Eller Al Shamal SC Vinder
1.65
|
|
Al Shamal SC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.23
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Esteghlal Tehran | Uafgjort (Draw) | Al Shamal SC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.40
|
(0 - 0)
2.52
|
(0 - 1)
4.30
|
|
(2 - 0)
15.75
|
(1 - 1)
7.60
|
(0 - 2)
15.00
|
|
(2 - 1)
25.00
|
(2 - 2)
58.00
|
(1 - 2)
25.00
|
|
(3 - 0)
56.00
|
(0 - 3)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Esteghlal Tehran | Al Shamal SC |
|---|---|
|
(-1.0)
9.40
|
(+1.0)
1.004
|
|
(0)
1.87
|
(0)
1.82
|
|
(+1.0)
1.01
|
(-1.0)
8.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.52
|
(0.5)
1.41
|
|
(1.0)
1.68
|
(1.0)
2.00
|
|
(1.5)
1.29
|
(1.5)
3.04
|
|
(2.0)
1.046
|
(2.0)
6.70
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.05 | 1.65 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Esteghlal Tehran)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.61
|
(0.5)
2.12
|
|
(1.0)
1.107
|
(1.0)
5.20
|
|
(1.5)
1.055
|
(1.5)
6.80
|
| Ulige | Lige |
| 2.71 | 1.38 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Al Shamal SC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.63
|
(0.5)
2.09
|
|
(1.0)
1.116
|
(1.0)
5.00
|
|
(1.5)
1.06
|
(1.5)
6.60
|
| Ulige | Lige |
| 2.67 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Esteghlal Tehran Scorer | 2.12 | 1.61 |
| Al Shamal SC Scorer | 2.09 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer | 4.80 | 1.131 |
| Esteghlal Tehran Scorer - 2. Halvleg | 2.12 | 1.61 |
| Al Shamal SC Scorer - 2. Halvleg | 2.09 | 1.63 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.80 | 1.131 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.80 | 1.131 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.41 | 2.52 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 4.80 | 1.131 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 9.70 | 1.01 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 7.60 | 1.041 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 5.30 | 1.105 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 4.90 | 1.126 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.31 | 3.04 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.157 | 4.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.135 | 4.70 |
| Esteghlal Tehran Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.70 | 1.022 |
| Al Shamal SC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 8.40 | 1.027 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.95 | 1.123 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(5.5)
6.90
|
(5.5)
1.047
|
|
(6.5)
3.28
|
(6.5)
1.27
|
|
(7.5)
1.952
|
(7.5)
1.72
|
|
(8.5)
1.42
|
(8.5)
2.57
|
|
(9.5)
1.157
|
(9.5)
4.25
|
|
(10.5)
1.035
|
(10.5)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.83 | 1.83 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.