| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
3.00 | 2.21 | 3.10 | 1.28 | 1.53 | 1.30 |
(0) 1.833 |
(0) 1.86 |
(1.0) 2.07 |
(1.0) 1.63 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(20)
|
Hovedmarkeder
(52)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(30)
|
Markeder På Mål
(35)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Oita Trinita Vinder
3.00
|
|
Uafgjort (Draw)
2.21
|
|
Vanraure Hachnohe FC Vinder
3.10
|
|
Oita Trinita Vinder Eller uafgjort (draw)
1.28
|
|
Oita Trinita Vinder Eller Vanraure Hachnohe FC Vinder
1.53
|
|
Vanraure Hachnohe FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.30
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Oita Trinita | Uafgjort (Draw) | Vanraure Hachnohe FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.30
|
(0 - 0)
3.08
|
(0 - 1)
4.333
|
|
(2 - 0)
13.25
|
(1 - 1)
6.35
|
(0 - 2)
13.25
|
|
(2 - 1)
18.25
|
(2 - 2)
43.00
|
(1 - 2)
18.50
|
|
(3 - 0)
46.00
|
(0 - 3)
46.00
|
|
|
(3 - 1)
58.00
|
(1 - 3)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Oita Trinita | Vanraure Hachnohe FC |
|---|---|
|
(-1.5)
9.20
|
(+1.5)
1.007
|
|
(-1.0)
7.60
|
(+1.0)
1.03
|
|
(0)
1.833
|
(0)
1.86
|
|
(+1.0)
1.029
|
(-1.0)
7.70
|
|
(+1.5)
1.006
|
(-1.5)
9.20
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
3.08
|
(0.5)
1.28
|
|
(1.0)
2.07
|
(1.0)
1.63
|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.43
|
|
(2.0)
1.123
|
(2.0)
4.65
|
|
(2.5)
1.073
|
(2.5)
5.75
|
| Ulige | Lige |
| 1.97 | 1.71 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Oita Trinita)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.79
|
(0.5)
1.87
|
|
(1.0)
1.19
|
(1.0)
3.92
|
|
(1.5)
1.093
|
(1.5)
5.35
|
| Ulige | Lige |
| 2.45 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Vanraure Hachnohe FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.78
|
(0.5)
1.88
|
|
(1.0)
1.186
|
(1.0)
3.96
|
|
(1.5)
1.091
|
(1.5)
5.40
|
| Ulige | Lige |
| 2.45 | 1.46 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Oita Trinita Scorer | 1.87 | 1.79 |
| Vanraure Hachnohe FC Scorer | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer | 3.74 | 1.21 |
| Oita Trinita Scorer - 2. Halvleg | 1.87 | 1.79 |
| Vanraure Hachnohe FC Scorer - 2. Halvleg | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.74 | 1.21 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.28 | 3.08 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 3.74 | 1.21 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 7.10 | 1.05 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 6.35 | 1.069 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 4.40 | 1.155 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 3.92 | 1.193 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 1.46 | 2.45 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.25 | 3.42 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.22 | 3.65 |
| Oita Trinita Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.80 | 1.057 |
| Vanraure Hachnohe FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 6.85 | 1.055 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.88 | 1.196 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.