| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
4.30 | 2.89 | 1.89 | 1.73 | 1.32 | 1.144 |
(0) 2.99 |
(0) 1.333 |
(2.5) 1.55 |
(2.5) 2.22 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(19)
|
Hovedmarkeder
(56)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(31)
|
Markeder På Mål
(31)
|
Halvlegsmarkeder
(62)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Yokohama FC Vinder
4.30
|
|
Uafgjort (Draw)
2.89
|
|
Blaublitz Akita Vinder
1.89
|
|
Yokohama FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.73
|
|
Yokohama FC Vinder Eller Blaublitz Akita Vinder
1.32
|
|
Blaublitz Akita Vinder Eller uafgjort (draw)
1.144
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Yokohama FC | Uafgjort (Draw) | Blaublitz Akita |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
6.00
|
(1 - 1)
3.06
|
(0 - 1)
3.48
|
|
(3 - 1)
17.50
|
(2 - 2)
14.25
|
(0 - 2)
8.30
|
|
(3 - 2)
36.00
|
(1 - 2)
8.00
|
|
|
(4 - 1)
51.00
|
(0 - 3)
34.00
|
|
|
(1 - 3)
34.00
|
||
|
(2 - 3)
53.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Yokohama FC | Blaublitz Akita |
|---|---|
|
(0)
2.99
|
(0)
1.333
|
|
(+1.0)
1.166
|
(-1.0)
4.10
|
|
(+1.5)
1.071
|
(-1.5)
5.95
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
3.48
|
(1.5)
1.222
|
|
(2.0)
2.33
|
(2.0)
1.48
|
|
(2.5)
1.55
|
(2.5)
2.22
|
|
(3.0)
1.175
|
(3.0)
3.92
|
|
(3.5)
1.105
|
(3.5)
5.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.74 | 1.93 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Yokohama FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.58
|
(0.5)
1.42
|
|
(1.0)
1.65
|
(1.0)
2.04
|
|
(1.5)
1.30
|
(1.5)
3.00
|
|
(2.0)
1.051
|
(2.0)
6.55
|
|
(2.5)
1.03
|
(2.5)
7.50
|
| Ulige | Lige |
| 2.07 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Blaublitz Akita)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.38
|
(1.5)
2.70
|
|
(2.0)
1.029
|
(2.0)
7.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.27 | 3.28 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Yokohama FC Scorer | 1.42 | 2.58 |
| Begge Hold Scorer | 1.42 | 2.58 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 8.50 | 1.025 |
| Yokohama FC Scorer - 2. Halvleg | 1.42 | 2.58 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 1.42 | 2.58 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.42 | 2.58 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.00 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.42 | 2.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.34 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 5.20 | 1.111 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.06 | 1.31 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 1.88 | 1.78 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.57 | 2.19 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.48 | 2.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.64 | 1.40 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.51 | 1.44 |
| Yokohama FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.48 | 1.24 |
| Yokohama FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 9.90 | 1.008 |
| Blaublitz Akita Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.98 | 1.188 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.09 | 1.63 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 7.50 | 1.041 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.