|
|
| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1, Inklusive Al Overtid
|
2
Vinder 2, Inklusive Al Overtid
|
Hcap1
Handicap, Point
|
Hcap2
Handicap, Point
|
Under
Point I Alt. Under
|
Over
Point I Alt. Over
|
|---|
|
|
— | — |
(-16.5) 1.76 |
(+16.5) 1.94 |
(125.5) 1.81 |
(125.5) 1.88 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(14)
|
Hovedmarkeder
(1)
|
Handicapmarkeder
(6)
|
|
I Alt-markeder
(12)
|
Halvlegsmarkeder
(11)
|
Andre Markeder
(2)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 18)
|
| Appalachian State Mountaineers | Merrimack Warriors |
|---|---|
|
(-18.5)
2.27
|
(+14.5)
2.56
|
|
(-17.5)
1.97
|
(+15.5)
2.21
|
|
(-16.5)
1.76
|
(+16.5)
1.94
|
|
(-15.5)
1.571
|
(+17.5)
1.72
|
|
(-14.5)
1.42
|
(+18.5)
1.533
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt
(nuværende antal point: 100)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(124.5)
1.98
|
(124.5)
1.69
|
|
(125.0)
1.89
|
(125.0)
1.78
|
|
(125.5)
1.81
|
(125.5)
1.88
|
|
(126.0)
1.71
|
(126.0)
1.98
|
|
(126.5)
1.63
|
(126.5)
2.07
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Appalachian State Mountaineers)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(71.0)
1.86
|
(71.0)
1.84
|
|
(71.5)
1.73
|
(71.5)
1.96
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.86 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Point I Alt (Merrimack Warriors)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(54.0)
1.87
|
(54.0)
1.83
|
|
(54.5)
1.74
|
(54.5)
1.96
|
| Ulige | Lige |
| 1.85 | 1.85 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.