| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.56 | 3.42 | 5.75 | 1.072 | 1.23 | 2.15 |
(-1.0) 2.39 |
(+1.0) 1.50 |
(2.5) 1.79 |
(2.5) 1.86 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(22)
|
Hovedmarkeder
(61)
|
Handicapmarkeder
(12)
|
|
I Alt-markeder
(35)
|
Markeder På Mål
(40)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
C.S.D. Atlético Grau Vinder
1.56
|
|
Uafgjort (Draw)
3.42
|
|
Cusco FC Vinder
5.75
|
|
C.S.D. Atlético Grau Vinder Eller uafgjort (draw)
1.072
|
|
C.S.D. Atlético Grau Vinder Eller Cusco FC Vinder
1.23
|
|
Cusco FC Vinder Eller uafgjort (draw)
2.15
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| C.S.D. Atlético Grau | Uafgjort (Draw) | Cusco FC |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.30
|
(1 - 1)
3.94
|
(1 - 2)
8.20
|
|
(2 - 0)
5.65
|
(2 - 2)
11.25
|
(1 - 3)
25.00
|
|
(2 - 1)
5.80
|
(3 - 3)
64.00
|
(2 - 3)
31.00
|
|
(3 - 0)
15.00
|
(1 - 4)
69.00
|
|
|
(3 - 1)
16.00
|
||
|
(3 - 2)
29.00
|
||
|
(4 - 0)
48.00
|
||
|
(4 - 1)
51.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| C.S.D. Atlético Grau | Cusco FC |
|---|---|
|
(-2.0)
8.40
|
(+2.0)
1.018
|
|
(-1.5)
3.46
|
(+1.5)
1.23
|
|
(-1.0)
2.39
|
(+1.0)
1.50
|
|
(0)
1.157
|
(0)
4.25
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
4.30
|
(1.5)
1.146
|
|
(2.0)
3.05
|
(2.0)
1.285
|
|
(2.5)
1.79
|
(2.5)
1.86
|
|
(3.0)
1.33
|
(3.0)
2.83
|
|
(3.5)
1.193
|
(3.5)
3.74
|
|
(4.0)
1.028
|
(4.0)
7.50
|
|
(4.5)
1.013
|
(4.5)
8.50
|
| Ulige | Lige |
| 1.78 | 1.88 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (C.S.D. Atlético Grau)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.86
|
(1.5)
1.79
|
|
(2.0)
1.24
|
(2.0)
3.38
|
|
(2.5)
1.115
|
(2.5)
4.80
|
| Ulige | Lige |
| 1.48 | 2.40 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Cusco FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.43
|
(0.5)
1.47
|
|
(1.0)
1.56
|
(1.0)
2.20
|
|
(1.5)
1.26
|
(1.5)
3.25
|
|
(2.0)
1.035
|
(2.0)
7.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.12 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Cusco FC Scorer | 1.47 | 2.43 |
| Begge Hold Scorer | 1.47 | 2.43 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 6.35 | 1.069 |
| C.S.D. Atlético Grau Scorer - 2. Halvleg | 1.85 | 1.81 |
| Cusco FC Scorer - 2. Halvleg | 1.51 | 2.32 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 2.91 | 1.333 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 2.84 | 1.35 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 1.60 | 2.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.47 | 2.43 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.12 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 4.05 | 1.184 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.94 | 1.192 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.23 | 1.55 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.72 | 1.952 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.71 | 1.38 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.42 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 2.34 | 1.50 |
| C.S.D. Atlético Grau Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.42 | 1.47 |
| C.S.D. Atlético Grau Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.20 | 1.03 |
| Cusco FC Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.05 | 1.182 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 1.727 | 1.95 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 5.65 | 1.091 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.