| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
1.56 | 3.25 | 6.65 | 1.056 | 1.26 | 2.19 |
(-1.0) 2.82 |
(+1.0) 1.37 |
(2.0) 1.96 |
(2.0) 1.71 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(56)
|
Handicapmarkeder
(11)
|
|
I Alt-markeder
(29)
|
Markeder På Mål
(33)
|
Halvlegsmarkeder
(59)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Club Necaxa Vinder
1.56
|
|
Uafgjort (Draw)
3.25
|
|
Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Vinder
6.65
|
|
Club Necaxa Vinder Eller uafgjort (draw)
1.056
|
|
Club Necaxa Vinder Eller Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Vinder
1.26
|
|
Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Vinder Eller uafgjort (draw)
2.19
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Club Necaxa | Uafgjort (Draw) | Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.92
|
(1 - 1)
3.42
|
(1 - 2)
8.60
|
|
(2 - 0)
6.15
|
(2 - 2)
17.50
|
(1 - 3)
30.00
|
|
(2 - 1)
7.70
|
(2 - 3)
51.00
|
|
|
(3 - 0)
23.00
|
||
|
(3 - 1)
29.00
|
||
|
(3 - 2)
56.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 1)
|
| Club Necaxa | Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente |
|---|---|
|
(-1.5)
4.50
|
(+1.5)
1.145
|
|
(-1.0)
2.82
|
(+1.0)
1.37
|
|
(0)
1.127
|
(0)
4.75
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 1)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
2.90
|
(1.5)
1.31
|
|
(2.0)
1.96
|
(2.0)
1.71
|
|
(2.5)
1.40
|
(2.5)
2.55
|
|
(3.0)
1.099
|
(3.0)
5.10
|
|
(3.5)
1.056
|
(3.5)
6.20
|
| Ulige | Lige |
| 1.70 | 1.98 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Necaxa)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.50
|
|
(2.0)
1.065
|
(2.0)
6.45
|
|
(2.5)
1.033
|
(2.5)
8.00
|
| Ulige | Lige |
| 1.32 | 2.98 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.03
|
(0.5)
1.66
|
|
(1.0)
1.33
|
(1.0)
2.93
|
|
(1.5)
1.16
|
(1.5)
4.20
|
| Ulige | Lige |
| 2.28 | 1.53 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Scorer | 1.66 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer | 1.66 | 2.04 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 10.25 | 1.004 |
| Club Necaxa Scorer - 2. Halvleg | 2.51 | 1.44 |
| Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Scorer - 2. Halvleg | 1.66 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 4.40 | 1.157 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 4.40 | 1.157 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.12 | 1.72 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 1.66 | 2.04 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 2.84 | 1.35 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 6.60 | 1.061 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 3.42 | 1.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 2.12 | 1.61 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 1.80 | 1.86 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.72 | 1.952 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 2.14 | 1.60 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.01 | 1.68 |
| Club Necaxa Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 3.28 | 1.27 |
| Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.05 | 1.117 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.21 | 1.56 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.80 | 1.021 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.