| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
23.00 | 8.40 | 1.068 | 6.20 | 1.022 | 1.002 |
(+1.5) 2.28 |
(-1.5) 1.55 |
(3.0) 1.833 |
(3.0) 1.82 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(18)
|
Hovedmarkeder
(46)
|
Handicapmarkeder
(13)
|
|
I Alt-markeder
(27)
|
Markeder På Mål
(27)
|
Halvlegsmarkeder
(61)
|
Mine Markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Nagoya Grampus Vinder
23.00
|
|
Uafgjort (Draw)
8.40
|
|
Kyoto Sanga FC Vinder
1.068
|
|
Nagoya Grampus Vinder Eller uafgjort (draw)
6.20
|
|
Nagoya Grampus Vinder Eller Kyoto Sanga FC Vinder
1.022
|
|
Kyoto Sanga FC Vinder Eller uafgjort (draw)
1.002
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Nagoya Grampus | Uafgjort (Draw) | Kyoto Sanga FC |
|---|---|---|
|
(3 - 2)
29.00
|
(2 - 2)
8.50
|
(0 - 2)
2.74
|
|
(3 - 3)
53.00
|
(1 - 2)
3.45
|
|
|
(0 - 3)
6.00
|
||
|
(1 - 3)
8.20
|
||
|
(2 - 3)
19.50
|
||
|
(0 - 4)
25.00
|
||
|
(1 - 4)
32.00
|
||
|
(2 - 4)
61.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 2)
|
| Nagoya Grampus | Kyoto Sanga FC |
|---|---|
|
(+1.0)
4.75
|
(-1.0)
1.127
|
|
(+1.5)
2.28
|
(-1.5)
1.55
|
|
(+2.0)
1.36
|
(-2.0)
2.75
|
|
(+2.5)
1.139
|
(-2.5)
4.50
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 2)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
2.72
|
(2.5)
1.35
|
|
(3.0)
1.833
|
(3.0)
1.82
|
|
(3.5)
1.36
|
(3.5)
2.68
|
|
(4.0)
1.078
|
(4.0)
5.60
|
|
(4.5)
1.043
|
(4.5)
6.70
|
| Ulige | Lige |
| 2.02 | 1.67 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Nagoya Grampus)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.94
|
(0.5)
1.727
|
|
(1.0)
1.31
|
(1.0)
3.02
|
|
(1.5)
1.151
|
(1.5)
4.333
|
| Ulige | Lige |
| 2.34 | 1.50 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Kyoto Sanga FC)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.54
|
|
(3.0)
1.045
|
(3.0)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 3.14 | 1.29 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Nagoya Grampus Scorer | 1.727 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer | 1.727 | 1.95 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 4.35 | 1.152 |
| Nagoya Grampus Scorer - 2. Halvleg | 1.727 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 1.727 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 1.727 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 1.727 | 1.95 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 2.98 | 1.32 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 4.5 | 7.20 | 1.048 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.65 | 1.22 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.17 | 1.58 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 1.85 | 1.81 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 6.5 | 1.78 | 1.88 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 2.04 | 1.66 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 4.5 | 1.93 | 1.74 |
| Nagoya Grampus Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 5.25 | 1.107 |
| Kyoto Sanga FC Til At Score 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.56 | 1.23 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 3.20 | 1.28 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.