| Navn på begivenhed |
1
Vinder 1
|
X
Uafgjort
|
2
Vinder 2
|
1X
Vinder 1 Eller Uafgjort
|
12
Vinder 1 Eller Vinder 2
|
X2
Uafgjort Eller Vinder 2
|
Hcap1
Handicap, Mål
|
Hcap2
Handicap, Mål
|
Under
Mål I Alt. Under
|
Over
Mål I Alt. Over
|
|---|
|
|
2.57 | 2.77 | 2.875 | 1.333 | 1.363 | 1.41 |
(0) 1.76 |
(0) 1.96 |
(1.5) 2.05 |
(1.5) 1.65 |
|
Alle Markeder
|
Populære
(41)
|
Hovedmarkeder
(80)
|
Mine Markeder
|
|
Handicapmarkeder
(14)
|
I Alt-markeder
(41)
|
Markeder På Mål
(57)
|
|
|
Halvlegsmarkeder
(113)
|
Markeder på hjørnespark
(56)
|
Markeder på fejl
(53)
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hovedmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat
|
|
Samsunspor KD Vinder
2.57
|
|
Uafgjort (Draw)
2.77
|
|
Konyaspor Kulübü Vinder
2.875
|
|
Samsunspor KD Vinder Eller uafgjort (draw)
1.333
|
|
Samsunspor KD Vinder Eller Konyaspor Kulübü Vinder
1.363
|
|
Konyaspor Kulübü Vinder Eller uafgjort (draw)
1.41
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Korrekt Resultat
|
| Samsunspor KD | Uafgjort (Draw) | Konyaspor Kulübü |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.85
|
(0 - 0)
5.25
|
(0 - 1)
5.30
|
|
(2 - 0)
10.25
|
(1 - 1)
5.15
|
(0 - 2)
12.00
|
|
(2 - 1)
10.50
|
(2 - 2)
21.00
|
(1 - 2)
11.50
|
|
(3 - 0)
28.00
|
(0 - 3)
34.00
|
|
|
(3 - 1)
30.00
|
(1 - 3)
34.00
|
|
|
(3 - 2)
51.00
|
(2 - 3)
56.00
|
|
|
(4 - 0)
73.00
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Handicapmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder Kampen Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Samsunspor KD | Konyaspor Kulübü |
|---|---|
|
(-1.5)
5.85
|
(+1.5)
1.06
|
|
(-1.0)
4.75
|
(+1.0)
1.106
|
|
(0)
1.76
|
(0)
1.96
|
|
(+1.0)
1.067
|
(-1.0)
5.65
|
|
(+1.5)
1.035
|
(-1.5)
6.85
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
I Alt-markeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
4.80
|
(0.5)
1.083
|
|
(1.0)
3.72
|
(1.0)
1.169
|
|
(1.5)
2.05
|
(1.5)
1.65
|
|
(2.0)
1.50
|
(2.0)
2.18
|
|
(2.5)
1.28
|
(2.5)
2.85
|
|
(3.0)
1.074
|
(3.0)
4.95
|
|
(3.5)
1.046
|
(3.5)
5.70
|
| Ulige | Lige |
| 1.88 | 1.80 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Samsunspor KD)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.42
|
(0.5)
1.43
|
|
(1.0)
1.60
|
(1.0)
2.13
|
|
(1.5)
1.285
|
(1.5)
3.10
|
|
(2.0)
1.046
|
(2.0)
6.40
|
|
(2.5)
1.025
|
(2.5)
7.00
|
| Ulige | Lige |
| 2.10 | 1.64 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Konyaspor Kulübü)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
2.24
|
(0.5)
1.50
|
|
(1.0)
1.49
|
(1.0)
2.36
|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.48
|
|
(2.0)
1.029
|
(2.0)
7.20
|
|
(2.5)
1.016
|
(2.5)
7.90
|
| Ulige | Lige |
| 2.15 | 1.61 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder På Mål
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål
|
| Ja | Nej | |
|---|---|---|
| Samsunspor KD Scorer | 1.45 | 2.52 |
| Konyaspor Kulübü Scorer | 1.53 | 2.31 |
| Begge Hold Scorer | 2.375 | 1.50 |
| Hvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 11.25 | 1.002 |
| Mål I Begge Halvlege | 2.88 | 1.35 |
| Samsunspor KD Scorer - Begge Halvlege | 6.50 | 1.071 |
| Konyaspor Kulübü Scorer - Begge Halvlege | 7.20 | 1.055 |
| Samsunspor KD Scorer - 1. Halvleg | 3.56 | 1.24 |
| Samsunspor KD Scorer - 2. Halvleg | 1.83 | 1.85 |
| Konyaspor Kulübü Scorer - 1. Halvleg | 3.74 | 1.22 |
| Konyaspor Kulübü Scorer - 2. Halvleg | 1.93 | 1.76 |
| Begge Hold Scorer - 2. Halvleg | 3.56 | 1.24 |
| Begge Hold Scorer I Samme Halvleg | 3.08 | 1.31 |
| Et Hold Scorer 2 Eller Flere Mål | 2.36 | 1.59 |
| Et Hold Scorer 1 Eller Flere Mål | 1.094 | 5.25 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 1.5 | 2.375 | 1.50 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 2.5 | 3.64 | 1.23 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Over 3.5 | 7.20 | 1.055 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 2.5 | 5.15 | 1.12 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 3.5 | 3.26 | 1.28 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 4.5 | 2.64 | 1.41 |
| Begge Hold Scorer + I Alt Under 5.5 | 2.46 | 1.47 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 1.5 | 2.06 | 1.66 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 2.5 | 1.63 | 2.11 |
| Mindst Ét Hold Scorer Ikke + I Alt Under 3.5 | 1.53 | 2.31 |
| Samsunspor KD Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.10 | 1.185 |
| Konyaspor Kulübü Til At Score 2 Eller Flere Mål I Træk | 4.65 | 1.147 |
| Ethvert Hold Scorer 2 Eller Flere Mål I Træk | 2.43 | 1.48 |
| Ethvert Hold Scorer 3 Eller Flere Mål I Træk | 8.10 | 1.038 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Halvlegsmarkeder
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Resultat I 1. Halvleg
|
|
Samsunspor KD Vinder
4.45
|
|
Uafgjort (Draw)
1.47
|
|
Konyaspor Kulübü Vinder
5.00
|
|
Samsunspor KD Vinder Eller uafgjort (draw)
1.106
|
|
Samsunspor KD Vinder Eller Konyaspor Kulübü Vinder
2.36
|
|
Konyaspor Kulübü Vinder Eller uafgjort (draw)
1.137
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Vinder 1. Halvleg Med Handicap
(nuværende pointforskel: 0)
|
| Samsunspor KD | Konyaspor Kulübü |
|---|---|
|
(0)
1.78
|
(0)
1.90
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt - 1. Halvleg
(nuværende antal point: 0)
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.62
|
(0.5)
2.10
|
|
(1.0)
1.121
|
(1.0)
4.65
|
|
(1.5)
1.057
|
(1.5)
5.85
|
| Ulige | Lige |
| 2.72 | 1.39 |
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Samsunspor KD) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.24
|
(0.5)
3.56
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Mål I Alt (Konyaspor Kulübü) - 1. Halvleg
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(0.5)
1.22
|
(0.5)
3.74
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Markeder på hjørnespark
|
tilføj/fjern
Mine Markeder |
Hjørnespark I Alt
|
| Under | Over |
|---|---|
|
(4.5)
7.30
|
(4.5)
1.039
|
|
(5.5)
4.20
|
(5.5)
1.17
|
|
(6.5)
2.64
|
(6.5)
1.41
|
|
(7.5)
1.87
|
(7.5)
1.81
|
|
(8.5)
1.47
|
(8.5)
2.46
|
|
(9.5)
1.23
|
(9.5)
3.56
|
|
(10.5)
1.095
|
(10.5)
5.40
|
| Ulige | Lige |
| 1.84 | 1.84 |
Aktuelle stillinger, tidspunkter, statistikker og animationer er udelukkende til information, og selvom vi gør alt hvad vi kan for at de er korrekte, accepterer vi intet ansvar for eventuelle fejl.